Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LR2 Rīta Rosme kopā ar Bauskas sākumskolas sporta skolotāju Aivu Aišpuri!


LR2 Rīta Rosme kopā ar Bauskas sākumskolas sporta skolotāju Aivu Aišpuri!  2019.01.08 Komentāri (0) LR2 Rīta Rosme kopā ar Bauskas sākumskolas sporta skolotāju Aivu Aišpuri!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai LR2 aicina klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Pagājušā gada  nogalē notika „Latvijas Gada balva sportā 2018”, kurā tika godināti gada labākie sportisti, komandas, treneri, kā arī izcilākie sporta skolotāji. Kategorijas „Gada sporta skolotājs 2018" trīs nominanti tika noteikti, konkursa vērtēšanas komisijai klātienē vērojot sešu finālistu vadītās sporta stundas. Tika vērtētas skolotāja iemaņas izmantot daudzveidīgas mācību metodes un līdzekļus, kā arī māka kvalitatīvi demonstrēt vai iesaistīt skolēnus vingrinājumu demonstrēšanā. Tāpat liela vērība tika pievērsta emocionālajam fonam mācību stundās, drošības noteikumu prasību ievērošanai un citiem kritērijiem. 9. janvāra rītā LR2 studijā viesosies un  treneres lomā iejutīsies viena no labāko trijotnes - Bauskas sākumskolas skolotāja Aiva Aišpure.

Aiva tiek raksturota kā radoša un atbildīga pedagoģe, kura darbā izmanto inovatīvu un atraktīvu pieeju. Viņa ar lielu aizrautību un sirdsdegsmi prot ieinteresēt un motivēt , attīsta bērnos pašiniciatīvu un sportisko azartu, ļauj noticēt katra iekšējam potenciālam. Aivas audzēkņi ne tikai ar prieku apmeklē interesantās un aizraujošās sporta stundas, bet arī uzrāda augstus rezultātus sporta sacensībās. Skolotāja kopā ar 4. klašu skolēniem piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā “Sporto visa klase”. Aiva arī labprāt dalās savā pieredzē un vada atklātās sporta stundas gan novada kolēģiem, gan skolas ciemiņiem no citām Latvijas skolām. Aivas Aišpures vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centīsies izpildīt un desmitnieku nopelnīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  treneres Aivas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv, planšetē vai  savā viedtālrunī.

9. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas