Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Līnijdeju grupa „Hot Boots” svin 15 gadu jubileju


Līnijdeju grupa „Hot Boots” svin 15 gadu jubileju2016.10.24 Komentāri (0) Līnijdeju grupa „Hot Boots” svin 15 gadu jubileju

22. oktobra vakarā savu 15 gadu darbības jubileju svinēja Bauskas Kultūras centra līnijdeju grupa „Hot Boots”, pulcējot savus draugus un līnijdeju grupas arī no citām Latvijas pilsētām.

Viens no jubilejas vakara īpašajiem notikumiem bija Bauskas novada pašvaldības Atzinības raksts par radošo darbību un Bauskas novada atpazīstamības veicināšanu un EUR 300 naudas balvas pasniegšana kolektīvam, savukārt kolektīva vadītājai Aijai Kurdeko piešķirts Bauskas novada pašvaldības Atzinības raksts par radošumu un neatlaidību dejas mākslas attīstībā un Bauskas novada popularizēšanu, ko pasniedza domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Līnijdejotājus sveica arī Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš, dāvājot kolektīvam fotosesiju pie fotogrāfa Jāņa Paļuļa. Viesu kolektīvi, kas piedalījās svinībās, katrs bija sagatavojuši vienu deju, lai sveiktu jubilārus.

Vakara gaitā gan jubilāri, gan viesi vienojās kopīgā līnijdeju sadancī un turpināja jubilejas svinības neformālā gaisotnē.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas