Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Līgo svētkos aicina uz koncertu par godu kinofilmai “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”


Līgo svētkos aicina uz koncertu par godu kinofilmai “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”2022.05.10 Komentāri (0) Līgo svētkos aicina uz koncertu par godu kinofilmai “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”

Lai lustīgi jo lustīgi ieskandinātu Līgo svētku vakaru un notvertu maģiskās Jāņu nakts noskaņu, 23. jūnijā plkst. 16:00 baušķenieki tiek ielūgti uz vērienīgu koncertu Bauskas Pilskalna parka estrādē – veltījumu leģendārajai Jāņa Streiča kinofilmai “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kam šogad aprit 40 gadu kopš tās uzņemšanas.

Īpaši veidotā programmā, Latvijā iemīļotu aktieru izpildījumā, izskanēs gan visiem zināmās kompozīcijas no filmas skaņu celiņa, gan dziesmas no komponista Raimonda Paula plašās daiļrades - “Vālodzīte”, “Te ir mana dzimtene” un daudzas citas. Koncertā piedalīsies Latvijas teātru dziedošie aktieri: Ērika Eglija-Grāvele, Elīna Vāne, Ieva Puķe, Lauris Dzelzītis, Imants Strazds, Lelde Dreimane un Edgars Pujāts. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa “Vintāža”.

 

“Divus gadus esam Līgojuši pa viensētām, bez kopīgiem Līgo svētkiem, zaļumballes, sadziedāšanās svētkiem, nu ir laiks nosvinēt – izdziedāties, izdejoties tā, kā vēl nekad!» aicina koncerta dalībnieki, piebilstot: “Citi laiki, cita mode, citi tikumi un netikumi, citi varoņi un situācijas, bet nemainīga paliek Līgo svētku atmosfēra un cilvēku savstarpējās attiecības.”

 

Biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT.  

Biļešu cena – 15 eiro. Pensionāru apliecības īpašniekiem biļetei tiks piemērota 20 % atlaide. Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) koncertu iespējams apmeklēt bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Paula Lībiete
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs

E-pasts: kristiana.paula.libiete@bauska.lv
Tālrunis: +371 22355771
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas