Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Lietuvas kolēģu pieredzes apmaiņa Bauskā


Lietuvas kolēģu pieredzes apmaiņa  Bauskā2019.08.12 Komentāri (0) Lietuvas kolēģu pieredzes apmaiņa Bauskā

6.augustā Bauskas novadā viesojās Lietuvas SOS bērnu ciematu Šauļos speciālisti. Pasākums tika plānots projekta “Sociālo atbalsta pakalpojumu efektivitātes un pieejamības uzlabošana audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, lai stiprinātu viņu spēju aizsargāt un audzināt bērnus, kuri pakļauti riskam” (LLI- 405) ietvaros, kas tiek finansēts no Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam līdzekļiem.

Pirmā dienas daļa tika aizvadīta Bauskas novada Sociālā dienesta telpās, kur viesus uzņēma dienesta vadītāja Dina Romanovska. Viesiem interesēja sociālā darba struktūra un organizācija Bauskā un citviet Latvijā. Daudz, viņuprāt, interesanta un kaimiņiem jauna, pastāstīja arī Vecumnieku novada Sociālā dienesta vadītāja Ina Jankeviča. Atšķirībā no mums, kaimiņvalstī ir tikai viena ārpusģimenes aprūpes forma – aizbildnis, turpretim, mums – vēl arī audžuģimenes un adoptētāji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tas, par ko varējām vienoties – mums ir tieši tāpat kā jums – ir aktuāls darba spēka trūkums sociālajā jomā.

Pēcpusdienā viesi devās uz Īslīces SOS bērnu ciematu, viesojās mammas Anitas mājā, apskatīja ciemata biroju un Zemgales ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru “AIRI vecākiem”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas