Ceturtdiena, 19. Septembris, 2019. Muntis, Verners
Sazinies ar mums 80003939

Lielās Talkas aktivitātes Bauskas novadā


Lielās Talkas aktivitātes Bauskas novadā2019.04.17 Komentāri (0) Lielās Talkas aktivitātes Bauskas novadā

Arī šogad Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piebiedroties Lielā Talkas aktivitātēm Latvijā. Lielā talka šogad notiek 27.aprīlī. Talcinieki tiek gaidīti no plkst.9.00 (ja konkrētajā pagastā nav norādīts citādāk). Izvēlies tuvāko vai interesantāko talku un 27.aprīlī pievienojies tai! Katrā talkas vietā ir sava Atbildīgā persona. Piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā vari sazināties! 

 

Talkošanas vietas 27.aprīlī Bauskas novadā skatāmas: ŠEIT

 

Lielās Talkas atkritumu maisi šogad ir baltā un zilā krāsā, un talcinieki tos bezmaksas varēs saņemt 27.aprīlī ikvienā talkas norises vietā visā Latvijā. Atkritumu vākšana notiek tikai šajos maisos! Par Lielās Talkas atkritumu maisus savāks un izvedīs SIA „Vides serviss”. Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informē talkas atbildīgo. Neskaidrību gadījumā zvani savas takošanas vietas koordinatoram.

 

Ja talkojot ieraugi izlietotas injekcijas šļirces, pudeles ar ķīmiskiem vai nenosakāmiem šķīdumiem, akumulatorus, kā arī citus bīstamus atkritumus – neaiztiec tos! Par šādu priekšmetu atrašanās vietu informē talkas atbildīgo! Bet, ja talkojot dabā vai pilsētas teritorijā uzej mirušu dzīvnieku – neaiztiec to, bet arī informē talkas atbildīgo. Savukārt, ja ieraugi vairāk nekā divus ievainotus vai bojā gājušus dzīvniekos, ziņo operatīvajam dienestam pa tālruni 112.

 

Talkojot noteikti lieto darba cimdus! Iesakām vilkt garās bikses un kreklu vai jaku ar garām piedurknēm. Kājās velc slēgtus apavus ar pietiekami cietu, biezu zoli, lai pēdās neieduras kāds nepamanīts stikls vai ass priekšmets. Galvā liec cepuri vai lakatu. Šāds apģērbs Tevi pasargās arī no ērču kodieniem! Dodoties talkot, noteikti ņem līdzi darba cimdus, savus ģimenes locekļus, draugus, radus, darba kolēģus, kaimiņus un pats svarīgākais – darba prieku!

 

UZ TIKŠANOS 27.APRĪLĪ!

 

P.S. Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus… Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!

 

Bauskas novada Lielās Talkas koordinatore: Agita Eglinska, 26532070

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju apkopoja:
Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas