Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Līdz janvāra beigām Bauskā deklarētie pirmsskolas bērni var saņemt Ziemassvētku paciņas


Līdz janvāra beigām Bauskā deklarētie pirmsskolas bērni var saņemt Ziemassvētku paciņas2016.12.29 Komentāri (0) Līdz janvāra beigām Bauskā deklarētie pirmsskolas bērni var saņemt Ziemassvētku paciņas

Bauskas Kultūras centrā līdz janvāra beigām Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem ir iespējams saņemt Ziemassvētku saldumu veltes, ko paciņās ar rūpību un sirsnību saiņoja domes deputāti, pašvaldības administrācijas darbinieki un kultūras dzīves organizētāji.

Gādājot Ziemassvētku veltes bērniem, svarīgs priekšnoteikums bija to saturu veidot no Latvijā ražotas produkcijas, tālab iepirktas vietējo ražotāju konfektes un citi kārumi, kas tika skaisti iesaiņotas vairāk nekā 1400 gardumu paciņās.

Mazie baušķenieki 18.decembrī tika gaidīti uz Ziemassvētku sarīkojumu Bauskas Kultūras centrā, kur daudzi atnākušie satika Ziemassvētku vecīti un rūķus un jau saņēma šīs svētku paciņas. Tiem Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem, kuri neapmeklēja šo pasākumu, savas paciņas iespējams saņemt Bauskas Kultūras centra 1.stāva recepcijā darba dienās no plkst.9.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst.9.00 līdz 14.00, uzrādot bērna dzimšanas apliecību.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas