Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LIAA Jelgavas biznesa inkubators uzsāk jaunu dalībnieku uzņemšanu


LIAA Jelgavas biznesa inkubators uzsāk jaunu dalībnieku uzņemšanu2021.03.01 Komentāri (0) LIAA Jelgavas biznesa inkubators uzsāk jaunu dalībnieku uzņemšanu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators no 1. līdz 22.martam uzsāk jaunu dalībnieku uzņemšanu:

PIRMSINKUBĀCIJA - fiziskām personām, biznesa ideju autoriem, kuru uzņēmējdarbība ir idejas līmenī vai ir uzsākta produktu/pakalpojumu testēšana.

INKUBĀCIJA - uzņēmumiem, kas nav vecāki par 3 gadiem. Biznesa ideju autoriem, kuri jau ir izstrādājuši prototipu vai uzsākuši pārdošanu/pakalpojuma sniegšanu.

Piesakies, rakstot uz jelgava@liaa.gov.lv

Vairāk par pieteikšanos : https://ej.uz/wfpu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori sniedz atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai fiziskām personām un jaundibinātiem komersantiem. Tas ir Eiropas Savienības un Latvijas valsts kopīgi veidots projekts tiek īstenots kopš 2016. gada. Visā Latvijā darbojas 13 reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators Rīgā, kurš specializēts sniegt atbalstu radošo industriju uzņēmumiem.

 

Informācijas avots: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas