Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LIAA Biznesa inkubators uzsāk pieteikumu pieņemšanu


LIAA Biznesa inkubators uzsāk pieteikumu pieņemšanu 2020.09.04 Komentāri (0) LIAA Biznesa inkubators uzsāk pieteikumu pieņemšanu

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti līdz 20. septembrim pieteikties uzņemšanai pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās.  PINK programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā –76 uzņēmumi. 

  • Vairāk par biznesa inkubatoriem lasi  ŠEIT
  • Par pieteikšanās kārtību dalībai biznesa inkubatorā lasi ŠEIT

Ja nepieciešama konsultācija raksti jelgava@liaa.gov.lv vai zvani: 62400909.

Aizpildīto pieteikumu atsūti mums pārbaudei uz jelgava@liaa.gov.lv - kad esi saņēmis apstiprinājumu, iesniedz to elektriniski parakstītu uz liaa@liaa.gov.lv vai iesniedz to klātienē Peldu ielā 7 (5. stāvā), Jelgavā!

 

Kā tika ziņots iepriekš, š.g. augusta nogalē LIAA Bauskas biznesa inkubators apvienojās ar LIAA Jelgavas biznesa inkubatoru. 

LIAA Bauskas biznesa inkubatora esošie dalībnieki turpinās saņemt atbalstu LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā, arī jaunu dalībnieku uzņemšana, kas paredzēta septembrī, notiks LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā. Visi Bauskas, Rundāles, Vecumnieku un Iecavas novadu jaunie uzņēmēji aicināti pieteikties klātienes vai attālinātām konsultācijām gan Bauskā, gan Jelgavā.

Sākot ar jaunu dalībnieku uzņemšanu septembrī, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta programmām varēs pieteikties uzņēmēji no Jelgavas pilsētas, Jelgavas, Dobeles, Ozolnieku, Auces, Tērvetes, Bauskas, Rundāles, Vecumnieku un Iecavas novadiem. LIAA Bauskas biznesa inkubators un tā dalībnieki tiks pievienoti LIAA Jelgavas biznesa inkubatora dalībniekiem, taču Bauskā paliks LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienība, kurā tuvumā esošie uzņēmēji varēs saņemt gan konsultācijas, gan iesniegt un saņemt nepieciešamo dokumentāciju atbalsta saņemšanai. Visi mācību pasākumi un kopiestrādes telpas tiks nodrošināti LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā, Jelgavā, Peldu ielā 7, 5. stāvā.

Jautājumos par apvienošanu vai pieteikšanos kādai no atbalsta programmām aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv.

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas