Sestdiena, 22. Janvāris, 2022. Austris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LIAA Bauskas biznesa inkubators atvērs jaunu dalībnieku uzņemšanu


LIAA Bauskas biznesa inkubators atvērs jaunu dalībnieku uzņemšanu2020.03.24 Komentāri (0) LIAA Bauskas biznesa inkubators atvērs jaunu dalībnieku uzņemšanu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubators izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu un aicina biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas programmai.

No 2020. gada 6. aprīļa līdz 17. aprīlim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas programmā LIAA Bauskas biznesa inkubatorā. Atbalsta programmai aicināti pieteikties fiziskas personas vai uzņēmumi.

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu biznesa ideju autori, aicināti pieteikumus iesniegt attālināti. Tos sūtot ar pastu, parakstītus uz Bauskas biznesa inkubatoru (Katoļu ielā 3, Bauska, LV-3901), iepriekš iesūtot pieteikuma ieskenēto versiju uz bauska@liaa.gov.lv  vai iesniegt to elektroniski parakstītu, nosūtot uz liaa@liaa.gov.lv līdz 2020. gada 17. aprīļa plkst. 23:59. Atgādinām, ka uzņemti tiks pirmie 15 pieteikumu iesūtītāji. Papildu informācijai par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā, biznesa inkubators aicina sazināties ar LIAA Bauskas biznesa inkubatora komandu, rakstot uz bauska@liaa.gov.lv, vai zvanot pa tālruni 62400908.

Šī ir iespēja pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā, kuru kopējais apgrozījums ir 70 miljoni eiro un kopējās piesaistītās ārējās investīcijas sasniedz 12 miljonus eiro. Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros ir 701 dalībnieks.  Pavasara uzņemšanā LIAA Bauskas biznesa inkubators plāno uzņemt 15 biznesa ideju autorus un to komandas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. Apgriez savu sapni gaisā un attīsti savu ideju kopā ar Bauskas biznesa inkubatoru!

LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta „Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

 

Informāciju sagatavoja:

Madara Zemke
LIAA Bauskas biznesa inkubatora
Vecākā projektu vadītāja
 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas