Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LIAA Bauskas biznesa inkubatoram – gada jubileja


LIAA Bauskas biznesa inkubatoram – gada jubileja2018.02.02 Komentāri (0) LIAA Bauskas biznesa inkubatoram – gada jubileja

2018.gada 26. janvārī apritēja gads, kopš LIAA Bauskas biznesa inkubatora oficiālās atklāšanas. Atzīmējot šo notikumu, tika rīkots neformāls jubilejas pasākums dalībniekiem, sadarbības partneriem un potenciālajiem klientiem. Vakara tēma – Vienotība.

Vakara pirmajā daļā LIAA Bauskas biznesa inkubatora pārstāvji informēja par pirmā gada rezultātiem skaitļos. Proti, 2017.gadā inkubatorā tika uzņemti 7 jaunie uzņēmēji un 17 ideju autori vecuma skalā no 19-69 gadiem. Atbilstoši reģiona īpatnībām, 6 biznesa idejas ir bijušas pārtikas rūpniecībā, 4 idejas apģērbu un aksesuāru ražošanā specifiskām mērķa grupām, kā arī vairākas nestandarta idejas saistītas ar izklaižu piedāvājuma paplašināšanu, bērnu un dzīvnieku produktu ražošanu, neformālo izglītību u.c. Gada laikā inkubatorā ir noorganizēti 32 pasākumi, kurus apmeklējuši 422 dalībnieki, 310 stundas ir pavadītas individuālajās konsultācijās, kā arī nodibināti kontakti ar aptuveni 40 reģiona uzņēmējiem un 30 sadarbības partneriem. Kopumā pirmais darbības gads ir aizritējis, liekot uzsvaru uz atpazīstamības nodrošināšanu, jaunu klientu piesaisti, jauno un topošo uzņēmēju kopienas izveidi, kā arī inkubatora dalībnieku zināšanu un biznesa ideju attīstību. Papildus 2017.gadā tika realizēti koprades (coworking) telpu labiekārtošanas pasākumi, lai turpmāk ikviens savu darba dienu varētu pavadīt radošā atmosfērā.

Vakara gaitā diplomi tika pasniegti sešiem Bauskas biznesa inkubatoriem dalībniekiem, kuri ar savu darbību, mērķtiecību un spēcīgām rakstura īpašībām ir izcēlušies biznesa ideju attīstības laikā. Šie seši dalībnieki ir Māra Zvirgzda no Rundāles novada (zīmols “KalAn”), Gunta Vējiņa-Mežajeva no Iecavas novada (zīmols “MAASA”), Nauris Glaudāns (SIA “Baltic Napkins”), Daira Jātniece (SIA “Tiks Tev un Man”), Sintija Dozberga un Iluta Straģe (Z/S “Krišjāņi”) no Bauskas novada.

Noslēgumā LIAA Bauskas biznesa inkubatora vārdā vēlamies pateikties par iedvesmas stāstiem piedzīvojumu meklētājam Mārcim Pļaviņam, Solvitai Jirgensonei (apvienība “JUMS”) un Robertam Češeiko (SIA “Keefa”), par muzikālās atmosfēras radīšanu Mārtiņam Jātniekam, par vakara iemūžināšanu foto mirkļos Jānim Paļulim un Kultūras Centram par atbalstu gaismas sajūtu radīšanā. Paldies ikvienam viesim par sirsnīgās atmosfēras radīšanu.

Novēlējums LIAA Bauskas biznesa inkubatora esošajiem dalībniekiem: lai ka nākamajā gadā tieši jūs būtu tie, kas topošajiem uzņēmējdarbības censoņiem stāsta veiksmes un iedvesmas stāstus!  

VISA FOTOGALERIJA ŠEIT!

Laila Glaudāne,

LIAA Bauskas biznesa inkubatora projektu vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas