Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Lemj par telpu piešķiršanu bezatlīdzības lietošanā Zemessardzes praktiskajām nodarbībām


Lemj par telpu piešķiršanu bezatlīdzības lietošanā Zemessardzes praktiskajām nodarbībām2017.09.18 Komentāri (0) Lemj par telpu piešķiršanu bezatlīdzības lietošanā Zemessardzes praktiskajām nodarbībām

Vides un attīstības komitejas deputāti lēma par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma Dārza ielā 11, Bauskā, daļas nodošanu bezatlīdzības lietošanā Latvijas Republikas Zemessardzei.

Bauskas novada pašvaldībā 2017.gada 6.septembrī saņemta Nacionālo bruņoto spēku Latvijas Republikas Zemessardzes vēstule ar lūgumu nodot bezatlīdzības lietošanā nekustamo īpašumu Dārza iela 11, Bauskā Zemessardzes 54.inženiertehniskā bataljona 2.inženiertehniskās rotas praktisko nodarbību nodrošināšanai. Izskatot Nacionālo bruņoto spēku Latvijas Republikas Zemessardzes vēstuli, Bauskas novada dome konstatēja, ka nekustamais īpašums Dārza ielā 11 sastāv no zemes vienības 10694 m² platībā, katlumājas, garāžas un noliktavas ēkas un pieder Bauskas novada pašvaldībai. Noliktavas ēka ilgstoši netiek izmantota un nav nepieciešama pašvaldības funkciju veikšanai.

Līdzšinējās telpas Rīgas ielā 8, ko pašvaldība piešķīrusi Zemessardzei bezatlīdzības lietošanā, nav piemērotas praktisko nodarbību veikšanai.

Bauskas novada dome atzīst, ka atbalsta sniegšana Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona 2.inženiertehniskās rotas darbības nodrošināšanai Bauskas novada administratīvajā teritorijā ir lietderīga un atbalstāma. Lēmuma projektā paredzēts, ka telpas tiek nodotas bezatlīdzības lietošanā līdz 2022.gada 30.septembrim.

Diskutē par papildu amata vietām Būvvaldē

Komitejas sēdē deputāti  lēma par jaunām amata vietām Būvvaldē. Būvvaldes vadītāja Dace Putna rosināja ar nākamā gada 1.janvāri papildināt jau esošo amatu sarakstu ar vēl viena būvinspektora un arhitekta amata vietu. D.Putna pamatoja, ka ir būtiski palielinājies veicamo darbu apjoms. Bauskas novada Būvvalde nodrošina noteikto būvniecības procesa tiesiskumu četru pašvaldību administratīvajās teritorijās. Tiek pildīti deleģētie uzdevumi arī Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu administratīvajās teritorijā.

Deputāti lēmuma projektu virzīja tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē, bet uzdeva līdz sēdei saņemt vienošanos no Rundāles, Iecavas un Vecumnieku novada par speciālistu darba proporcionālu apmaksu atbilstoši iedzīvotāju skaitam novados.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas