Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Lemj par Sporta lietu sabiedriskās padomes sastāva izmaiņām


Lemj par Sporta lietu sabiedriskās padomes sastāva izmaiņām2016.01.14 Komentāri (0) Lemj par Sporta lietu sabiedriskās padomes sastāva izmaiņām

Bauskas novadā nolemts veikt izmaiņas Sporta lietu sabiedriskās padomes sastāvā. Par tās jauno sastāvu deputāti sprieda 13. janvāra izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē.

Sporta nama “Mēmele” direktore Līga Rimševica stāsta, ka pirms mēneša konstatēts, ka padome nestrādā pilnā sastāvā. Tika apzināti, kuri cilvēki tajā vairs nedarbojas, un uzrunātas personas, kuras varētu padomē strādāt. 

Sporta lietu sabiedriskā padome sniedz konstruktīvu viedokli, lai sports novadā attīstītos, tāpēc ir svarīgi izveidot veiksmīgu padomes sastāvu. Tajā vairs nedarbojas sporta nama “Mēmele” bijušais direktors Zintis Alksnis, sporta kluba “Bucefals” valdes loceklis Aivars Duklavs, bijušais deputāts Jānis Feldmanis un invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības “Bauska” pārstāvis Ilgonis Rencis.

Nolikums nosaka, ka padomē darbojās deviņi cilvēki. No iepriekšējā sastāva padomē iekļauta Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa, novada veterānu vieglatlētikas un pauerliftinga pārstāvis Alfrēds Graudiņš, novada galda tenisa vecākais treneris Modris Indriksons, sporta pasākumu organizators Mežotnes pagastā Guntis Mašinskis un sporta centra «Mēmele» sporta darba organizatore Inga Ūbele. 

Padomē aicināti darboties “Bauskas Dzīves” žurnālists un sporta pasākumu organizators Ceraukstes pagastā Artūrs Dulbe, novada veterānu futbola komandas pārstāvis Andis Maskalis, sporta centra “Mēmele” direktore Līga Rimševica un Bauskas Valsts ģimnāzijas direktors, sporta skolotājs Raimonds Žabovs. 

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) direktore Biruta Grantiņa komitejas sēdē ieteica padomes sastāvā iekļaut arī sporta skolas metodiķi Māri Šekavu. Tomēr, ņemot vērā, ka padomē BJSS pārstāv B.Grantiņa, pēc nolikuma padomē darbojas deviņi cilvēki un nav pamata apšaubīt padomē iekļauto personu kompetenci, vairākums deputātu apstiprināja sākotnēji lēmumprojektā piedāvāto sarakstu.

Zane Gorškova
Sabiedrisko attiecību speciāliste 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas