Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Lemj par finansējuma piešķiršanu dažādām sabiedriskām aktivitātēm


2014.12.15 Komentāri (0) Lemj par finansējuma piešķiršanu dažādām sabiedriskām aktivitātēm

15.decembrī Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja vairākus jautājumus, kas saistīti ar finansējuma piešķiršanu. 350 eiro lielu līdzfinansējumu deputāti nolēma piešķirt sieviešu invalīdu biedrībai „Bauskas novada Aspazija” projekta „Rokdarbi kā terapija – piecu mēnešu mācību kurss trīs rokdarbu veidos” īstenošanai. 700 eiro piešķirti arī biedrībai „Upmale” projekta „Upmales darbnīcas” īstenošanu. 700 eiro šim projektam piešķīris arī Valsts kultūrkapitāla fonds.

Bauskas novada pašvaldībā 2014.gada 2.decembrī saņemts biedrības „Bauskas vecpilsēta” iesniegums, kurā lūgts piešķirt finansējumu 2015.gada V Pagalmu svētku un III Putras godēšanas svētku organizēšanai. Lai plānotu svētku norisi 2015.gadā, tiek lūgts finansējums kopā 2195 EUR apmērā, tai skaitā pasākuma reklāmai 400 EUR, pasākuma vadītāja atlīdzībai 75 EUR, balvu iegādei 190 EUR, mākslinieku priekšnesumiem 980 EUR, putras godēšanas nodrošināšanai 550 EUR. Arī šo lūgumu deputāti izlēma atbalstīt.

Diskusijas raisīja lēmums par 10 000 eiro liela finansējuma piešķiršanu 17.kantrimūzikas festivāla organizēšanai. Visi deputāti, kas iesaistījās diskusijā, norādīja, ka festivāla norise Bauskai ir būtiska un ir svarīgi, lai tradīcija neiznīktu, tomēr, tā kā vairākas pasākuma izmaksu tāmē norādītās pozīcijas raisīja pārdomas par to lietderīgumu, tika nolemts uz domes sēdi, kur tiks pieņemts gala lēmums, aicināt arī SIA „Country mūzikas aģentūra” valdes priekšsēdētāju Uldi Ozoliņu. Viņa skaidrojums varētu viest skaidrību vairākos neskaidrajos jautājumos.

Novembra domes sēdē deputāti noraidīja biedrības „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” (ZREA) iesniegumu par līdzfinansējumu 9960 EUR apmērā, to pamatojot ar nepietiekamu aģentūras ieguldījumu. Izvērtējot deputātu iebildumus un sniegtos ierosinājums, šajā finanšu komitejas sēdē ZREA izteica citu piedāvājumu – visiem biedriem, tajā skaitā arī Bauskas novada pašvaldībai, samazināt līdzfinansējumu no 9960 EUR uz 7500 EUR, sniegto pakalpojumu un veikto aktivitāšu apjomu saglabājot līdzšinējā līmenī. Domes deputāti šo piedāvājumu uzskatīja par daudz atbilstošāku un lēma lēmumprojektu virzīt izskatīšanai domes sēdē.

19.decembra domes sēdē gala lēmums jāpieņem arī par finansējuma nodrošināšanu TAD „Jandāls” braucienam uz Bauskas novada pašvaldības sadraudzības pilsētu Hašuri (Gruzija), kas plānots 2015.gada maijā. Sākotnēji lēmumprojektā tika plānots ceļa izdevumus finansēt 50% apmērā, taču pēc nelielām diskusijām tika nolemts mainīt lēmumprojekta saturu. Domes sēdē tiks skatīts jautājums par 100% finansējuma piešķiršanu ceļa izdevumiem, jo, kā norādīja deputāts U.Kolužs – TAD dalībnieki dodas pārstāvēt Bauskas novadu. Turklāt no Hašuri pašvaldības saņemts arī oficiāls uzaicinājums dalībai Hašuri pašvaldības svētkos.

Visi finanšu komitejas sēdē skatītie jautājumi vēl jāskata domes sēdē 19.decembrī.  

 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas