Sestdiena, 27. Novembris, 2021. Lauris, Norberts

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Laura Amantova džeza kvartets un Rūta Dūduma – Ķirse ar koncertu viesosies Bauskas Kultūras centrā


Laura Amantova džeza kvartets un Rūta Dūduma – Ķirse ar koncertu viesosies Bauskas Kultūras centrā2021.11.22 Komentāri (0) Laura Amantova džeza kvartets un Rūta Dūduma – Ķirse ar koncertu viesosies Bauskas Kultūras centrā

27. novembrī plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā latviešu tautasdziesmas džeza ritmos un skaņās koncertā “Trīcēj` kalni” izpildīs Laura Amantova džeza kvartets un dziedātāja Rūta Dūduma – Ķirse. Muzikālajā vakarā klausītāji tiks iepazīstināti arī ar Laura Amantova džeza kvarteta jaunākajā dubultalbumā “Katram sava tautasdziesma” (izdots 2020. gada nogalē) iekļautajiem skaņdarbiem un jauniem aranžējumiem.

 

"Džezs un latviešu tautasdziesma – jau kādu laiku šāds salikums Latvijas mūzikā nav negaidīts pārsteigums. Pieejas ir dažādas: sākot no pavisam vienkāršiem aranžējumiem līdz pat avangardam. Dažreiz meklējumos pēc oriģinalitātes pašu tautas dziesmu pat gadās pa ceļam "pazaudēt"! Laimīgā kārtā Laura Amantova un Viktora Ritova kopīgi veidoto projektu raksturo tieši dziļa cieņa un respekts pret mūsu nozīmīgāko kultūras mantojumu, vienlaicīgi saglabājot uzticību labākajām džeza mūzikas tradīcijām. Trāpīgie, interesantie un oriģinālie latviešu tautasdziesmu aranžējumi savienojumā ar augsti profesionālu džeza mūziku Laura Amantova kvarteta un Rūtas Dūdumas-Ķirses balss sniegumā ir galvenās kvalitātes, kas dzirdamas šajā programmā,” tā gaidāmo koncertu komentē mūziķis un džeza pētnieks Indriķis Veitners.

 

Laura Amantova džeza kvartets pašreizējā sastāvā spēlē kopš 2003. gada. Koncerta gaitā klausītāji varēs baudīt ne tikai jauku džeza ansambļa saspēli, bet arī iepazīt katra kvarteta dalībnieka kā spilgtas muzikālās personības individuālo sniegumu.

 

Biļetes cena – 5 eiro. Biļetes uz koncertu “Trīcēj` kalni” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT. 

 

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā veiktas izmaiņas Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā. Biļetes kasē bez iepriekšēja pieraksta iespējams iegādāties divas reizes nedēļā – otrdienās no plkst. 09:00 līdz 18:00 un piektdienās no plkst. 09:00 līdz 14:00. Savu vizīti Bauskas Kultūras centrā citā darba dienā iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni – 63923291.

 

Aicinām ņemt vērā, ka koncertu iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Lai pārliecinātos par sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā klausītājiem jālieto mutes un deguna aizsegs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Paula Lībiete
Bauskas Kultūras centra
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: kristiana.paula.libiete@bauska.lv
Tālrunis: +371 22355771
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas