Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Latvijas Universitātes Bauskas filiālei jauna direktore


Latvijas Universitātes Bauskas filiālei jauna direktore2019.09.06 Komentāri (0) Latvijas Universitātes Bauskas filiālei jauna direktore

Šodien, 6.septembrī, klātesot kuplam skaitam studentu, Latvijas Universitātes (LU) Reģionālā centra direktorei Dr.sc.admin. docentei Guntai Kraģei, Bauskas novada domes priekšsēdētājam Arnoldam Jātniekam un Bauskas novada Izglītības nodaļas metodiķei Līgai Kirilko, svinīgā studiju gada sākšanas pasākumā tika sveikta jaunā LU Bauskas filiāles direktore Velga Gūtmane.

No 26.augusta  LU Bauskas filiāles direktores amatā stājusies Velga Gūtmane, kura līdz šim ieņēmusi dažādus amatus Rīgas 1. medicīnas koledžā, un kā docētāja turpinās darbu arī turpmāk. Viņa ir absolvējusi Latvijas Universitāti un ieguvusi veselības zinātņu grādu farmācijā.  Septiņu pretendentu konkurencē Gūtmane tika atzīta par piemērotāko kandidāti ieņemamajam amatam.

„Mans, kā vadītājas mērķis ir mainīt un attīstīt Bauskas filiāli, lai studijas būtu interesantākas un piesaistītu aizvien vairāk studētgribētājus. Studēt tuvāk mājām – tā ir privilēģija, kas tiek piedāvāta Bauskas un tuvāko novadu iedzīvotājiem,” atzīmē Gūtmane.

Svinīgajā pasākumā muzikālu priekšnesumu sniedza Salgales Mūzikas un mākslas skolas 4.klases skolniece flautiste Amanda Gūtmane (piedagoģe Lita Gārbena) un koncertmeistare Anda Silgaile.

Šogad Bauskas filiālē studijas uzsākuši 30 studenti, līdz ar to kopējais studentu skaits jau ir sasniedzis 104, kuri studiju ietvaros iegūs profesionālā bakalaura grādu studiju programmā „Skolotājs” apakšprogrammā Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs” un profesionālā maģistra grādu pedagoģijā.

 

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas