Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

"Latvijas Produkts" aicina iesaistīties vasaras kampaņā


2014.05.30 Komentāri (0) "Latvijas Produkts" aicina iesaistīties vasaras kampaņā

Birojs "Latvijas Produkts" ir uzsācis gatavošanos vasaras mārketinga komunikācijas un reklāmas kampaņai, un aicina vietējos uzņēmumus iesaistīties 3 mēnešus (jūnijs, jūlijs, augusts 2014) apjomīgās mārketinga aktivitātēs, kas veidotas ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību. 

Vasara ir laiks, kad daba jau ir pamodusies, kad gaišie rīti ļauj dienu sākt ar īpaši labu noskaņojumu un saviļņojumu, tādēļ aicinām vietējo preču ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kas būtu ar mieru iesaistīties mārketinga aktivitātēs un pastāstīt par sevi, dot iespēju pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai uzzināt par savu darbu, produktiem, sasniegumiem un aicināt cilvēkus izmēģināt un iepazīt jaunas vai citādas garšas, lietas, iespējas.

Kampaņas ietvaros plānots nodrošināt pastiprinātu publicitāti un reklāmas medijos, kā arī organizēt pasākumus, akcijas, kuru laikā sabiedrība tiktu iepazīstināta ar Latvijas produktu klāstu. Aktivitātes iespējams variēt pēc dalības uzņēmumu vēlmēm un iespējām.

Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes un iesaistīties kampaņā, aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā birojam "Latvijas Produkts" uz e-pastu vietejie.razotaji@yahoo.lv līdz š.g. 10. jūnijam.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas