Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Latvijas Pasts atgādina par iespējām saņemt pasta pakalpojumus klienta dzīvesvietā Bauskas novadā


Latvijas Pasts atgādina par iespējām saņemt pasta pakalpojumus klienta dzīvesvietā Bauskas novadā2022.09.12 Komentāri (0) Latvijas Pasts atgādina par iespējām saņemt pasta pakalpojumus klienta dzīvesvietā Bauskas novadā

Latvijas Pasts atgādina par iespējām saņemt pasta pakalpojumus klienta dzīvesvietā vairākās Bauskas novada teritorijās – Bārbeles, Bērsteles, Brunavas, Ceraukstes, Īslīces, Kurmenes, Lielsvitenes, Mežotnes, Pilsrundāles, Stelpes, Teņu un Zīles iedzīvotāji var pieteikties pasta pakalpojumiem savā dzīvesvietā un ērti sev izdevīgā laikā tos saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. Saņemot aicinājumu par sūtījuma saņemšanu, šajās teritorijās dzīvojošie adresāti var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā.

 Latvijā patlaban darbojas dažādas pasta pakalpojumu sniegšanas formas – atkarībā no konkrētās teritorijas iedzīvotāju skaita, pasta pakalpojumu izmantošanas apjoma un patērētāju paradumiem pasta pakalpojumi tiek sniegti pilna spektra tradicionālā pasta nodaļā, pasta pakalpojumu sniegšanas vietā vai ar pastnieka starpniecību klienta dzīvesvietā atbilstoši tam, cik pasta pakalpojumi attiecīgajā vietā ir pieprasīti.

 

Covid-19 pandēmijas laikā Latvijas Pastam nācās atteikties no klātienes pasta pakalpojumu sniegšanas vairākās lauku teritoriju pasta pakalpojumu sniegšanas vietās, kur bija zems pakalpojumu pieprasījums un kas strādāja tikai stundu dienā arī pirms Covid-19 krīzes, – šāds lēmums tika pieņemts, gan īstenojot drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai, gan tāpēc, ka vietējo pašvaldību telpas, kur šīs pasta pakalpojumu sniegšanas vietas atradās, tobrīd nebija pieejamas apmeklētājiem.

 

Latvijas Pasts atsevišķās lauku teritorijās ir saglabājis vīrusa pandēmijas periodā ieviesto pasta pakalpojumu sniegšanas darbības modeli, jo vietās ar mazu iedzīvotāju skaitu šāds modelis ir dzīvotspējīgāks un izdevīgāks. Klienti labprāt izmanto pastnieka nodrošinātos pasta pakalpojumus savā dzīvesvietā – tie ir izdevīgi, droši un pieejami ne tikai noteiktā darbalaikā, bet tad, kad tas klientam nepieciešams. 

 

Šāds pasta pakalpojumu sniegšanas modelis Bauskas novadā ir pieejams Bārbeles, Bērsteles, Brunavas, Ceraukstes, Īslīces, Kurmenes, Lielsvitenes, Mežotnes, Pilsrundāles, Stelpes, Teņu un Zīles iedzīvotājiem – minēto teritoriju klientiem pasta pakalpojumi tiek nodrošināti dzīvesvietā pēc pieprasījuma, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni 27008001 vai 67008001.

 

Universālā pasta pakalpojumu sniegšana – vēstuļu korespondences (vēstules, pastkartes, bandroles, sīkpakas) un pasta paku sūtījumu saņemšana un nodošana nosūtīšanai – klientu dzīvesvietā tiek nodrošināta ar tādiem pašiem nosacījumiem kā pasta pakalpojumu sniegšanas vietās bez papildu komisijas maksas.

 

Pie pastnieka klienta dzīvesvietā ir pieejami šādi pakalpojumi:

 • iekšzemes un pārrobežu vienkāršu, izsekojamu, ierakstītu un apdrošinātu vēstuļu korespondences (vēstules, pastkartes, bandroles, sīkpakas) un pasta paku sūtījumu pieņemšana un nosūtīšana;
 • pastmarku, aplokšņu, pastkaršu iegāde;
 • preses izdevumu abonēšana;
 • iemaksas un izmaksas Pasta norēķinu sistēmā;
 • naudas pārvedumu izmaksa;
 • komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa;
 • komercpreču iegāde u.c.

 

Klientam teritorijās, kur pasta pakalpojumi tiek nodrošināti dzīvesvietā pēc pieprasījuma, ir divas iespējas kā rīkoties, ja saņemts aicinājums par sūtījuma saņemšanu:

 • Pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, iepriekš piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001.
 • Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumu iespējams saņemt adresāta teritoriju apkalpojošajā pasta nodaļā, kuras atrašanās vieta, adrese un darbalaiks norādīts uz aicinājuma.

 

Bauskas novada Bārbeles, Bērsteles, Brunavas, Ceraukstes, Īslīces, Kurmenes, Lielsvitenes, Mežotnes, Pilsrundāles, Stelpes, Teņu un Zīles iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām 2022.gada augustā ir atkārtoti informēti arī ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

 

Jebkuru jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem klienti tiek aicināti sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru –  tālrunis 67008001 vai 27008001; e-pasta adrese: info@pasts.lv; sociālie tīkli: twitter.com/latvijas_pasts, facebook.com/latvijas.pasts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sīkākai informācijai: Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Kļaviņa (e-pasts: pr@pasts.lv, tālr. +371 26722585)


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


  Citas ziņas