Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra apsekos laukus Bauskas novadā


Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra apsekos laukus Bauskas novadā2018.01.25 Komentāri (0) Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra apsekos laukus Bauskas novadā

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Dienvidu nodaļas darbinieki 2018. gadā veiks lauku apsekošanas darbus Bauskas, Vecumnieku,  Ķeguma un Neretas novada teritorijā.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (LĢIA) ir Aizsardzības ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013.gada 9.jūlija noteikumos Nr.384  „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums” noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā ģeotelpisko informāciju, kas ietverta topogrāfiskajos plānos un topogrāfiskajās kartēs mērogu rindas 1:250 000–1:10 000 ietvaros.

Informējam, ka laika periodā no 2018. gada janvāra līdz decembrim,  Aģentūras darbinieki veiks topogrāfisko karšu  M 1:10 000 sagatavošanas darbus Bauskas, Vecumnieku,  Ķeguma un Neretas novada teritorijā, lai precizētu informāciju kartes sagatavošanas procesā, tas nozīmē - veiks teritorijas apsekošanu dabā.

Lūgums informēt iedzīvotājus un uzņēmējus, jo, saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likuma 9.panta pirmo daļu, nekustamā īpašuma īpašnieks, tiesiskais valdītājs vai lietotājs nedrīkst ierobežot ģeodēzisko un kartogrāfisko darbu veikšanu savā īpašumā esošajā vai pārvaldāmajā teritorijā.

LĢIA darbiniekiem ir darba apliecības, kuras nepieciešamības gadījumā var uzrādīt. Pārvietošanās notiek tikai ar Nacionālo bruņoto spēku automašīnām, kuras var atpazīst pēc valsts reģistrācijas numurzīmēm, kas sākas ar burtiem LA.

Informācija par Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru atrodama:

http://www.lgia.gov.lv

http://map.lgia.gov.lv.

Tel.65288444; mob.t. 28655594


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas