Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Latvijas ekonomika ir atkarīga no sabiedrības kopīgā atbalsta pašmāju zemniekiem un ražotājiem


Latvijas ekonomika ir atkarīga no sabiedrības kopīgā atbalsta pašmāju zemniekiem un ražotājiem2014.12.05 Komentāri (0) Latvijas ekonomika ir atkarīga no sabiedrības kopīgā atbalsta pašmāju zemniekiem un ražotājiem

Kā zināms, ne tikai ārvalstu uzņēmumi un ražotāji ir izcēlušies ar unikāliem ēdieniem un interesantu produkcijas klāstu - arī mūsu vietējie ražotāji ir daudzpusīgi, centīgi un profesionāli, taču, diemžēl, ne vienmēr pašmāju uzņēmumiem ir sniegts pietiekams atbalsts savas produkcijas popularizēšanā un izplatīšanā.

Birojs “Latvijas Produkts” cenšas veicināt Latvijas produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus tepat, Latvijā. Šobrīd Latvijas ekonomikas stabilizācijai un izaugsmei ļoti būtiski ir saņemt vietējo uzņēmumu un sabiedrības atbalstu. To var panākt ar lielāku patriotismu izturoties pret pašmājās ražotiem produktiem, dodot tiem priekšroku, novērtējot to kvalitāti un atbalstot vietējos ražotājus. Tādējādi nauda tiek ieguldīta vietējā kapitālā un arī valsts ekonomikā.

"Latvijas produkts" aicina Latvijas uzņēmumus finansiāli atbalstīt vietējo produktu popularizēšanas kampaņas un sniegt tiem iespēju veicināt Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Biroja "Latvijas produkts" projektu vadītāja Ieva Rozenberga aicina uzņēmumus nebūt vienaldzīgiem un iesaistīties sabiedrības labklājības nodrošināšanā: "Lai gan arī līdz šim ir saņemta palīdzība un atbalsts, tas nav pietiekams, lai spētu nodrošināt atpazīstamību un kvalitāti visiem Latvijas ražotājiem. Veikalu tīkli bieži šādu atbalstu atsaka, jo tas nav veikalu interesēs un nav tiem izdevīgi, tādēļ vislielākā palīdzība tiek lūgta tieši uzņēmumiem, kuri zina, cik svarīgs ir atbalsts un izaugsmes iespējas. Jāteic, ka Latvijas uzņēmējdarbības vide un valsts ekonomika lielā mērā ir atkarīga no sabiedrības kopīgo spēku sniegšanas pašmāju zemniekiem un ražotājiem, turklāt primārais, ar ko ir jāsāk, ir vietējo produktu patēriņš. Finansiālā palīdzība dos mūsu cilvēkiem darbavietas, kā arī nodrošinās nodokļu ienākumus valsts kasē, kas, savukārt, nozīmē iespēju attīstīt citas sabiedrībai nozīmīgas jomas.”

Līdz šim uz aicinājumu palīdzēt atsaukušies vairāki desmiti vietējo uzņēmumu, kā, piemēram, bērnu rotaļu laukumu ražotājs “Z Company Latvia”, Z/S “Gundegas”, portāli Bizness.lv un Ekonomika.lv un daudzi citi, kuri tic vietējo ražotāju potenciālam un kvalitātei.

Uzņēmumiem, kuri izlems nodrošināt atbalstu, tiks pasniegts īpašs "Latvijas produkts” pateicības raksts. Ikviens uzņēmums vai privātpersona, ja vēlas, lai vietējās preces uz pakalpojumi būtu sabiedrībā pieprasīti un novērtēti, var atbalstīt biroju "Latvijas produkts". Būsim lepni par mūsu produktiem un stāvēsim par tiem vienotā ierindā!

Latvijas produkts, biedrība reģ. nr. 40008128921

Ģertrūdes iela 20, Rīga, LV-1011 konts: LV22HABA0551027393100 Swedbank, HABALV22

Ar norādi: Latvijas produktu popularizēšanas aktivitātēm

 

Par biroju “Latvijas Produkts”

 

Birojs “Latvijas Produkts” izveidots, lai atbalstītu Latvijas vietējos uzņēmumus un dotu iespēju patērētājiem atpazīt un izvēlēties augstas kvalitātes Latvijā ražotas preces un pakalpojumus. “Latvijas Produkts” ir preču zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un augsto kvalitāti.

Informācija:

Birojs “Latvijas Produkts” Tālr. +371 26831571 info@latvijasprodukts.lv

www.facebook.com/LatvijasProdukts

www.latvijasprodukts.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas