Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

„Laiks Jauniešiem” viena mēneša laikā nogādājusi pārtikas paciņas 277 ģimenēm, palīdzot 903 cilvēkiem no Bauskas novada un Rīgas pilsētas


„Laiks Jauniešiem” viena mēneša laikā nogādājusi pārtikas paciņas 277 ģimenēm, palīdzot 903 cilvēkiem no Bauskas novada un Rīgas pilsētas2020.05.26 Komentāri (0) „Laiks Jauniešiem” viena mēneša laikā nogādājusi pārtikas paciņas 277 ģimenēm, palīdzot 903 cilvēkiem no Bauskas novada un Rīgas pilsētas

Lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar invaliditāti un vientuļajiem pensionāriem Bauskas novadā un Rīgas pilsētā, biedrība „Laiks Jauniešiem” 2020.gada 23. aprīlī uzsāka projektu „Atbalsts grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar invaliditāti un vientuļajiem pensionāriem” un viena mēneša laikā biedrība palīdzējusi jau 277 ģimenēm, palīdzot 903 cilvēkiem no Bauskas novada un Rīgas pilsētas.

 

 

 

 

2019.gadā nogalē biedrība tika dibināta Bauskas novadā, Īslīces pagastā. Tā darbojas atbalstot bērnus un jauniešus, veidojot dažādus neformālās izglītības pasākumus, kursus un seminārus – bezmaksas. Sešu mēnešu laikā biedrības darbībā ir iesaistījušies vairāk nekā 100 biedri no visas Latvijas. Regulāri kursi, semināri un neformālās izglītības pasākumi norisinās arī Rīgas pilsētā un tās apkārtnē. Pēc ārkārtas situācijas beigām “Laiks Jauniešiem” uzsāks darbu pie jauniešu mājas atvēršanas Rīgā. 

Biedrības aktīvisti lūdz uzņēmumus un līdzcilvēkus atsaukties biedrības aicinājumam un iesaistīties projektā ar savu produkcijas vai finansiāla atbalsta sniegšanu, jo ģimenes, cilvēki ar invaliditāti un vientuļie pensionāri, kuriem ir nepieciešama palīdzība ir neskaitāmi daudz – saņemam palīdzības saucienus mūsu sociālajos tīklos katru dienu. Ir jāturpina palielināt apgriezieni, jo vēlamies, lai mēs – jaunieši, pierādītu, ka mūsu valstī tik tiešām labais vairo labo un spējam viens otru atbalstīt grūtos dzīves brīžos.

Aicinām cilvēkus, ģimenes, radiniekus un paziņas nekautrēties un nepieciešamības gadījumā sazināties ar biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu, mob.tālr. +371 28646934 vai Īslīces pagasta iedzīvotāju un projekta koordinatori Evitu, mob.tālr. +371 25959432, vai e-pastā info@laiksjauniesiem.lv un vienoties par iespējamo palīdzības sniegšanu jau tuvākajā laikā. Pēc Jūsu lūguma -  biedrība “Laiks Jauniešiem” garantē anonimitāti un informācijas neizpaušanu trešajām personām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedrības kontaktinformācija:
Mobilais tārunis: +371 28646934
E-pasts: info@laiksjauniesiem.lv
Facebook: @LaiksJauniesiem
Instagram: @LaiksJauniesiem
Mājaslapa: www.laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas