Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Laikraksts „Bauskas Dzīve” svin savu 70.dzimšanas dienu


Laikraksts „Bauskas Dzīve” svin savu 70.dzimšanas dienu2014.10.27 Komentāri (0) Laikraksts „Bauskas Dzīve” svin savu 70.dzimšanas dienu

Savas darbības septiņdesmito gadadienu pirmdien, 27.oktobrī, atzīmēja reģionālais laikraksts „Bauskas Dzīve”. Šajā dienā laikraksta redakcijā bija atvērto durvju diena. Ciemos pie redakcijas kolektīva ieradās lasītāji un sadarbības partneri no pilsētas  un kaimiņu novadiem.
Paldies par sadarbību un sirsnīgus sveicienus jubilejā laikraksta redaktorei un visam kolektīvam vēlēja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, SIA „Bauskas slimnīca” valdes locekle Mirdza Brazovska, Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa, pedagogi Solvita Lauzēja un Rita Straumīte, arī lasītāji, kas bija īpaši ieradušies, lai sveiktu savu laikrakstu.
„Mēs dzīvojam uz viena viļņa un elpojam vienādi. Laikraksts precīzi sajūt savu lasītāju un dodas viņam pretī. Daudzus gadus lielai daļai cilvēku šis laikraksts ir vienīgais, kuru abonē, jo citu presi vienkārši nevar atļauties”, sveicot A.Rozentāli sacīja kāda lasītāja no Rundāles pagasta.
Viesi pēc ofociālās daļas tika aicināti iepazīties ar redakciju, ielūkoties vairākus gadu desmitus senos laikraksta izdevumos, kā arī baudīt jubilejas kliņģeri un kafiju.
Visas dienas garumā bija ieplānotas arī citas aktivitātes – konkursi, sarunas ar žurnālistiem u.c.
Viesi, noskatoties prezentāciju, neklātienē varēja iepazīties ar laikraksta ražošanas procesu pēc tam, kad tas nonācis tipogrāfijā.

Attēlā– jubilāru sveikt dodas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un lasītājs Andris Ludvigs
Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas