Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Laika rata pietura "EVERTOS"


Laika rata pietura Komentāri (0) Laika rata pietura "EVERTOS"

Jau ceturto gadu pēc kārtas Zemgales sensētā “Everti” aicinām kolēģus, draugus, paziņas un ikvienu interesentu pievienoties brīvdabas festivālam "Laika Rata pietura Evertos 2018", kur absolūtā lauku mierā ar pilsētai raksturīgu dinamiku notiks tikšanās, lekcijas, nodarbības, privātas konsultācijas, kino uz senās klēts sienas, meditācijas, pirts procedūras, dažādas masāžas un daudz, daudz kas cits.

Šī gada jaunums būs Gongu nakts, kura sāksies 10. augustā plkst. 21.00, to atklās Joga Dass no Vācijas, kas ir Čakrafonu radītājs. Gongu meistari, nomainot citam citu, ļaus apmeklētājiem baudīt  naksnīgās debesis gongu skaņās līdz pat rīta ausmai.

Festivāla oficiālā atklāšana notiks 11. augustā plkst. 10.00. Sešās "Runātavās " vienlaicīgi notiks lekcijas un tikšanās ar dažādu sfēru speciālistiem, varēs pieteikties uz privātajām konsultācijām pie astrologiem, numerologiem, krāsu, aroma, taro un kristālu speciālistiem, izmēģināt masāžas, pirts procedūras un vienkārši baudīt kopā būšanu.

Festivāla vārti būs atvērti no 10. augusta plkst. 20.00 līdz 12. augusta plkst. 17.00.

Dalība festivālā ir par ziedojumu papīra naudā. Lekcijas un nodarbības "Runātavās" ir bez maksas, privātās konsultācijas un procedūras ir par ziedojumu vai pašu speciālistu noteiktu samaksu. Būs pieejamas telts vietas blakus esošajā pļavā.

Sīkāka informācija par dalībniekiem un programmu var apskatīt mūsu mājas lapā http://www.everti.lv/.

Uz tikšanos!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas