Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LAD piedāvā 3 jaunus elektroniskos pakalpojumus


Komentāri (0) LAD piedāvā 3 jaunus elektroniskos pakalpojumus

No 30.aprīļa Lauku atbalsta dienesta (LAD) Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) ir pieejami 3 jauni e-pakalpojumi - atskaišu iesniegšanas iespējas:

-Pārskats par iznomāto ūdenstilpi un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu, un privāto zvejas (tai skaitā nēģu) tiesību izmantošanu ezeros, ūdenskrātuvēs, upēs un to posmos. Visu novadu pašvaldībām ir jāsniedz ziņas LAD par publisko, valstij piederošo ūdenstilpju iznomāšanu un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu. Pēc nomas līguma noslēgšanas par ūdenstilpes iznomāšanu 2 nedēļu laikā ir jāinformē LAD par valstij piederošās ūdenstilpes iznomāšanu fiziskai var juridiskai personai.

-Pārskats par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un licencētu rūpniecisko zveju. Šis pārskats par iepriekšējo pusgadu pašvaldībām ir jāiesniedz LAD divas reizes gadā - pirmo reizi līdz 15.jūlijam un otro reizi līdz 15.janvārim.

-Pārskats par licencētu amatierzveju - makšķerēšanu. To iesniedz juridiskas vai fiziskas privātpersonas divas reizes gadā - līdz 15.jūlijam un 15.janvārim par iepriekšējo pusgadu.


Zenta Bondare,
Zivsaimniecibas un valsts atbalsta departaments
 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas