Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Labdarības koncerts "Spārnus veidojam kopā"


Labdarības koncerts 2020.09.21 Komentāri (0) Labdarības koncerts "Spārnus veidojam kopā"

Piektdien, 25. septembrī, plkst. 19.00 Īslīces Kultūras namā biedrība „Laiks jauniešiem" sadarbībā ar Bauskas novada Codes pagasta pārvaldi rīkos labdarības koncertu „Spārnus veidojam kopā". Pasākuma mērķis ziedot līdzekļus ģimenēm, kurās ir cilvēki ar funkcionālajiem traucējumiem, lai ģimenes varētu baudīt kultūru.

Pasākuma laikā priekšnesumus sniegs Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi kā Varis Vētra, Rūta Dūduma-Ķirse, Normunds Rutulis, Deniss Stepanovs, Arturs Gruzdiņš, Miks Dukurs, grupa „Carnelian", grupa „Bekars" un radošā apvienība „Pasaku nams”.

„Mēs nevaram iejusties ģimenēs, kurās kāds no cilvēkiem ir ar funkcionāliem traucējumiem, ja vien ar šīm ģimenēm mēs neesam tiešā saskarē, taču mēs viņām varam palīdzēt. Parasti Ziemassvētki ir laiks, kad tiek rīkoti šāda veida koncerti, bet šīs ģimenes nedzīvo tikai Ziemassvētkos," pastāstīja pasākuma producents, Codes pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs.

 

Biedrības „Laiks Jauniešiem" vadītājs Gints Jankovskis ir patiesi gandarīts, ka šis labdarības koncerts tiek organizēts kopā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta aktīvajiem jauniešiem. Tā jauniešiem ir lieliska iespēja palīdzēt spert pirmos soļus pasākumu organizēšanā un veicināt sekmīgāku komunikāciju jauniešu starpā. Jaunieši pagodināti, ka ir izvēlējušies ziedot koncertā iegūtos līdzekļus tieši biedrībai "Ābulis", jo ģimenēm kurās ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem, atbalsts ir ārkārtīgi nepieciešams.

 

Koncerta organizatore Patrīcija Rācenāja atzina, ka šis ir pirmais viņas veidotais koncerts. „Mūziķu uzrunāšana, dažādas organizatoriskās lietas un beigās pats pasākums ir jāizveido tā, lai koncerts būtu brīnišķīgs un sirdi sildošs. Pilnveidoju savas komunikācijas spējas, jo biju viena no tām, kas mūziķus uzrunāja piedalīties," pastāstīja jauniete.

 

Vairāk informācijas par pasākumu pie Biedrības „Laiks Jauniešiem” vadītāja Ginta Jankovska, +371 28646934 vai Codes pagasta jaunatnes darbinieka Kaspara Kalēja, +371 28 897 461

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas