Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Labdarības koncertā vāks ziedojumus ģimenēm, kurās ir bērni vai jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem


Labdarības koncertā vāks ziedojumus ģimenēm, kurās ir bērni vai jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem 2020.09.24 Komentāri (0) Labdarības koncertā vāks ziedojumus ģimenēm, kurās ir bērni vai jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem

Īslīces Kultūras namā piektdien, 25.septembrī, plkst.19.00 notiks labdarības koncerts „Spārnus veidojam kopā”, kuru, sadarbībā ar Bauskas novada Codes pagasta pārvaldi, rīko biedrība „Laiks Jauniešiem”.

Koncertā saziedotie līdzekļi tiks nodoti biedrībai „Ābulis”, kas dibināta 2013.gadā un tajā darbojas teju 20 ģimenes, kurās aug bērni vai jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem. 2018.gadā biedrība saņēma konkursa „Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” apbalvojumu nominācijā „Bērnu atbalsts” par izciliem sasniegumiem, aizstāvot bērnu ar invaliditāti tiesības un intereses dažādās jomās, piemēram, sociālā iekļaušana, tiesības uz kultūru un izglītību.

Labdarības koncertā uzstāsies Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi - Varis Vētra, Normunds Rutulis, Miks Dukurs, Arturs Gruzdiņš, Rūta Dūduma - Ķirse, Deniss Stepanovs, grupa „Carnelian”, grupa Bekars” un popgrupa „Sapnītis”. Par bērnu aktivitātēm un rotaļām rūpēsies radošās apvienības „Pasaku nams” iemīļotie tēli.

„Mēs nevaram iejusties ģimenēs, kurās kāds no cilvēkiem ir ar funkcionāliem traucējumiem, ja vien ar šīm ģimenēm neesam tiešā saskarē, taču mēs tām varam palīdzēt. Parasti Ziemassvētki ir laiks, kad tiek rīkoti šāda veida koncerti, bet ģimenes nedzīvo tikai Ziemassvētkos," pastāstīja pasākuma producents un Codes pagasta darbinieks darbā ar jaunatni Kaspars Kalējs.

Biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis skaidro, ka ģimenes, kurās aug bērni ar funkcionālajiem traucējumiem, var saņemt atbalstu no valsts un pašvaldības, taču nevis nauda un pabalsti ir tas, ko nereti lūdz ģimenes. Bieži svarīgāka ir pakalpojumu un individuālo palīglīdzekļu pieejamība un iespēja tos pielāgot. Vecāki atzīst ka, pakalpojums ir, bet ar piešķirto summu nepietiek tā pilnvērtīgai izmantošanai, tāpat ir problēmas ar līdzekļu vai pakalpojumu individualizēšanu.

Biedrība „Laiks Jauniešiem" labdarības koncertu organizē kopā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta aktīvajiem jauniešiem. Pusaudžiem tā ir iespēja apgūt jaunas prasmes, palīdzēt un iemācīties organizēt pasākumus, veicināt komunikāciju ar vienaudžiem no citiem pagastiem

Organizatori aicina labdarības koncerta apmeklētājus ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un Slimību profilakses kontroles centra rekomendācijas saistībā ar COVID-19 izplatību! Kā arī informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un video fiksācija un materiāli var tikt izmantoti sociālajos tīklos un plašsaziņas līdzekļos.

Papildu informācija:

Gints Jankovskis
biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs
info@laiksjauniesiem.lv
mob.tālr. 28646934


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas