Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums.


Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums.2018.08.25 Komentāri (0) Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums.

Vēlamies informēt, ka 25.augustā, Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums. Tā mērķis ir aicināt ikvienu potenciālo gaviļnieku uz īpaši veltītu pasākumu, kurā simtgadniekiem būs iespēja satikt savus vienaudžus no visas Latvijas. Simtgadnieki tiks iepriecināti ar īpaši sarūpētu koncertprogrammu, godināti ar uzrunām no pašvaldību un amatpersonu pārstāvjiem, un, protams, lutināti ar gardu svētku maltīti.

Ierašanās “Ziemeļblāzmā” plānota sākot no plkst.12:00. Svētku koncerts paredzēts plkst.13:00-14:30. Pēc svinīgās salidojuma daļas simtgadnieki un viņu pavadošās personās laipni aicināti pakavēties pils teritorijā- izstaigāt pils telpas, doties nesteidzīgā pastaigā pa parku, iemūžināt atmiņas kopbildē vai vienkārši dalīties iespaidos ar citiem gaviļniekiem par piedzīvoto, malkojot glāzi atspirdzinoša dzēriena. Atgādinām, ka pirmais simtgadnieku salidojums notika pērn, Rundāles pilī.

Papildinformācija un pieteikšanās– kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā,
tālrunis: 20270966, e-pasts: ziemelblazma@riga.lv
Kā arī papildinformācija pie šī projekta vadītājas Elīnas Helmanes-Orlovas - mob. tālrunis: 28355005, e-pasts: 100gadniekusalidojums@gmail.com
Pieteikšanās līdz 1.jūlijam.

Ar cieņu,
Kultūras pils “Ziemeļblāzma”


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas