Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Kultūras centrā iespējams iegādāties biļetes uz pasākumiem visā Latvijā


Kultūras centrā iespējams iegādāties biļetes uz pasākumiem visā Latvijā2016.10.13 Komentāri (0) Kultūras centrā iespējams iegādāties biļetes uz pasākumiem visā Latvijā

Bauskas Kultūras centrs šajā rudenī cītīgi strādājis, lai uzlabotu baušķenieku ērtības tieši Latvijas kultūras, izklaides un sporta pasākumu biļešu iegādes sakarā, piedāvājot vienuviet divu Latvijā lielāko biļešu tirdzniecības uzņēmumu pakalpojumus.

Jau 6 gadus baušķeniekiem Kultūras centra kasē ir iespēja iegādāties SIA „Biļešu paradīze” tirgotās biļetes, kas līdz šim arī ļoti daudzskaitlīgi ir izmantota. Būtiski, ka, kasē iegādājoties „Biļešu paradīze” pasākumu biļetes, nav jārēķinās ar papildu komisijas maksu.

Kopš 2016. gada 12. oktobra kasē ir iespējams iegādāties biļetes, ko izplata SIA „Biļešu serviss”. Jāpiebilst, ka, iegādājoties „Biļešu servisa” biļetes kasē, ir jārēķinās ar pakalpojuma sniedzēja noteikto EUR 0,90 papildu komisijas maksu, savukārt pērkot tās internetā bilesuserviss.lv, komisijas maksa ir EUR 0,60.

Kā apgalvo Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš: „Ļoti bieži cilvēki nāca pie mums un interesējās par biļešu iegādi uz pasākumiem, kuru biļetes bija nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs, diemžēl nācās iedzīvotājus aicināt doties iegādāties biļetes uz citām tirdzniecības vietām, tāpēc priecājamies par jauno sadarbību ar “Biļešu servisu”, jo šobrīd varam piedāvāt Bauskas novada iedzīvotājiem iegādāties biļetes uz gandrīz visiem Latvijā notiekošajiem pasākumiem. Arī turpmāk mēs domāsim par novada iedzīvotāju ērtībām un vēlmēm, lai nodrošinātu kvalitatīvus kultūras pasākumus Bauskā un veicinātu Latvijas kultūras un izklaides pasākumu pieejamību Bauskas novada iedzīvotājiem.”

Tuvākais pasākums Bauskas Kultūras centrā, kura biļetes izplata „Biļešu serviss” ir jau rīt, 14. oktobrī, kad Bauskā viesojas Jānis Skutelis un Karaliskais Improvizācijas Teātris, tikmēr „Biļešu paradīze” jau tagad iespējams iegādāties biļetes, piemēram, uz Kristīnes Prauliņas un Mirage Jazz Orchestra koncertu, kas Bauskā notiks 25. novembrī.

Bauskas Kultūras centra kase strādā katru darba dienu no plkst.9.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst.9.00 līdz 14.00, kā arī pasākuma dienā stundu pirms pasākuma sākuma.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
Tālr.: 26980790, 63923291
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas