Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

“Kritiskā domāšana interneta laikmetā” organizē sarunu festivāls “Lampa”


“Kritiskā domāšana interneta laikmetā” organizē sarunu festivāls “Lampa”2020.01.29 Komentāri (0) “Kritiskā domāšana interneta laikmetā” organizē sarunu festivāls “Lampa”

Bauskas Kultūras centra izstāžu zālē, 4.februārī no plkst. 17.30 līdz 20.00 notiks Sarunu skolas LAMPA nodarbība “Kritiskā domāšana interneta laikmetā”

Skandalozi jaunumi vai viltus ziņas? Uzticams avots vai tenku portāls? Kā nezaudēt galvu laikā, kad visapkārt mutuļo milzums informācijas, Sarunu skolas LAMPA nodarbībā “Kritiskā domāšana interneta laikmetā” stāstīs filozofs un publicists Artis Svece.

Interneta iespaids uz pasauli ir izrādījies daudz lielāks, nekā sākotnēji kāds varēja nojaust. Sociālie tīkli un viltus ziņas maina ne tikai mediju lomu sabiedrībā, bet politisko dzīvi kopumā. Lai nepazustu šajās pārmaiņās, mūsdienu cilvēkam gribot negribot ir jāmācās pašam menedžēt informāciju. Kritiskā domāšana ir viens no veidiem, kā to darīt.

 

Nodarbību vadīs filozofs un publicists, Latvijas Universitātes docents, Dr. Phil. Artis Svece. Viņa raksti lasāmi laikrakstā “Diena”, žurnālā “Rīgas Laiks”, portālos “Delfi”, “Satori” un “Punctum” un citos Latvijas medijos. Latvijas Universitātē un Valsts administrācijas skolā pasniedzis kursus par kritisko un analītisko domāšanu. Arta Sveces lekcijas pieejamas portālā LU Open Minded. 

Nodarbību atbalsta British Council pārstāvniecība Latvijā un Bauskas Kultūras centrs.

“Sarunu skola LAMPA jau otro gadu piedāvā iespēju uzlabot prasmes, kas nepieciešamas ikvienam, kurš vēlas jēgpilni diskutēt, cieņpieni sarunāties, spēt argumentēt savu viedokli un neapjukt mūžīgi mainīgajā pasaulē.  Par to arī būs šī Sarunu skolas LAMPA nodarbība – kā saglabāt skaidru skatu informācijas jūklī, kur nereti vērojami centieni izmainīt realitāti informācijas sniedzējam vēlamā virzienā,” saka British Council pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Matesoviča.

Nodarbība ir bez maksas, uzrādot biļeti (drukātā veidā vai viedtālrunī), kam var pieteikties: ŠEIT. Ierašanās no plkst. 17.15.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas