Svētdiena, 03. Jūlijs, 2022. Benita, Everita, Verita, Emerita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Kristīne Prauliņa un Mirage Jazz Orchestra koncertā Bauskā izpildīs tautā iemīļotas melodijas


Kristīne Prauliņa un Mirage Jazz Orchestra koncertā Bauskā izpildīs tautā iemīļotas melodijas2016.11.25 Komentāri (0) Kristīne Prauliņa un Mirage Jazz Orchestra koncertā Bauskā izpildīs tautā iemīļotas melodijas

25.novembrī plkst.19.00 Bauskas Kultūras centrā izskanēs spilgtās džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas un Mirage Jazz Orchestra koncerts. 

Kristīne Prauliņa, kas kā soliste regulāri koncertē ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs gan ar Latvijas Radio bigbendu, Rīgas Gospelkori, kā arī citiem mūziķiem, pēdējos gados regulāri sadarbojas ar Raimondu Paulu un kopā ar Maestro izdevusi arī savu debijas albumu “Melns ar baltu”. Savukārt Kristīnes Prauliņas sadarbība ar Mirage Jazz Orchestra, kas vienkopus pulcē labākos Latvijas džeza mūziķus, iesākās šī gada vasarā, un kopš tā laika kopīgi sagatavotas vairākas koncertprogrammas, kas atskaņotas dažādās koncertzālēs un vienmēr radījušas svētku sajūtu gan klausītājiem, gan Kristīnei, gan orķestrim.

Koncertā Bauskā 25.novembra vakarā Mirage Jazz Orchestra un Kristīne Prauliņa priecēs klausītājus ar labi pazīstamām Raimonda Paula melodijām, kā arī ar Gunāra Freidenfelda tautā iemīļotām dziesmām. Kā stāsta Mirage Jazz Orchestra pārstāvis Lauris Amantovs: “Īpaša uzmanība koncertā būs veltīta orķestra dalībnieku pianista Madara Kalniņa un saksofonistu Alvila Altmaņa un Viļņa Kundrāta kompozīcijām. Jāpiebilst, ka pēdējos gados nemaz tik daudz mūzikas bigbendam Latvijā nav radīts. Tāpat Bauskā arī skanēs Gunāra Rozenberga un citu latviešu autoru instrumentālas kompozīcijas, un pāri visam – protams, improvizācija.”

Stundu pirms koncerta, starplaikā un pēc koncerta darbosies restorāna “Mūza” bufete, piedāvājot nobaudīt kafiju, uzkodas un atspirdzinājumus, kā arī par vakara atmosfēru rūpēsies pianists. 

Biļetes iespējams iegādāties Bauskas Kultūras centra kasē, Biļešu paradīzes kasēs, kā arī bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:

Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas