Piektdiena, 03. Februāris, 2023. Aīda, Ida, Vida

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Krāšņā jubilejas gaisotnē aizvadīts XX Country Bauska festivāls


Krāšņā jubilejas gaisotnē aizvadīts XX Country Bauska festivāls2018.07.16 Komentāri (0) Krāšņā jubilejas gaisotnē aizvadīts XX Country Bauska festivāls

Foto galerija

Foto:Edgars Namiķis

Īpašā jubilejas svinību atmosfērā  13. un 14. jūlijā aizvadīts XX  Bauskas kantrimūzikas festivāls. Spītējot lietum piektdienas vakarā, festivālu apmeklēja vairāki tūkstoši kantrimūzikas mīļotāju un festivāla viesu no Latvijas un ārvalstīm, lai klausītos, dejotu un baudītu pasaulē slavenās stīlģitāristes Sāras Džorijas (Sarah Jory) šovu, kā arī daudzu ārvalstu un pašmāju iemīļoto mūziķu uzstāšanos.

„Paldies mūsu apmeklētājiem, kuri nenobijās no lietusgāzēm un apmeklēja mūsu 20. jubilejas festivālu ar prieku. Esmu patiesi gandarīts, ka Latvijā ir tik atvērti, zinoši un kaislīgi kantrimūzikas cienītāji un, ka katru gadu palielinās arī gados jauno festivāla apmeklētāju skaits. Iespējams, ka arī šo 20 gadu laikā ir izaugusi jauna kantrimūzikas mīļotāju paaudze, kas mūs iedvesmo strādāt pie īpašas programmas kā šogad, tā arī nākamgad. Jau šogad pie mums uzstājās modernā kantri, kantriroka, r&b un bluegrass izpildītāji un lielisku progresu demonstrēja arī pašmāju jaunie mākslinieki Aivars Birzmalis, Jānis Misiņš un Mārtiņš Jātnieks, tāpēc nākamgad līdzās tradicionālajam būs arvien vairāk modernais kantri,” pauž festivāla dibinātājs un producents Uldis Ozoliņš.

„Šis ir viens no pašiem labākajiem kantrifestivāliem Eiropā! Esmu neizsakāmi aizkustināta par lielisko vidi un silto uzņemšanu un ir tik ļoti labi atgriezties pie jums Bauskas kantrimūzikas festivālā,” teica festivāla  zvaigzne Sāra Džorija, kuru tāpat kā 2006.gadā, arī šoreiz publika uzņēma ar īpašām ovācijām un pat aizkustinājuma asarām acīs.

 “Šis ir mans līdz šim labākais festivāls, esmu aizkustināts par baušķenieku, festivāla apmeklētāju un atbalstītāju iesaistīšanos, pozitīvo attieksmi un apsveikumiem svētkos. Divatā mums tas nebūtu izdevies, tāpēc jo īpašs paldies visiem, kuri atnāca, dejoja, priecājās, palīdzēja un baudīja festivālu! Uz tikšanos nākamgad, jau XXI Country Bauska festivālā 12. un 13.jūlijā!” – saka festivāla producents un mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Pirmais kantrimūzikas festivāls Latvijā notika 1999. gadā Bauskas Pilskalna estrādē, un gadu no gada festivāls ir audzis un apliecinājis, ka kantri mīļotāju pie mums un kaimiņvalstīs netrūkst. Divdesmit festivālos ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 55 grupas no ārvalstīm. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas kantrimūzikas pasaules zvaigznes kā “The Bellamy Brothers” un deviņu Grammy balvu ieguvēji “Asleep At The Wheels” no ASV.

Papildu informācija: 
Facebook: Country Bauska Festival @countrybauska,
e-pasts: Countrybauska@gmail.com, Tel.: 26497377
www.countrybauskafestival.lv,


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas