Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Konkursā uz Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amatu saņemti 10 pieteikumi


Konkursā uz Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amatu saņemti 10 pieteikumi2021.08.11 Komentāri (0) Konkursā uz Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amatu saņemti 10 pieteikumi

Ir noslēgusies atklātā konkursa uz Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amatu pretendentu atlases pirmā kārta. Noteiktajā termiņā uz izpilddirektora amatu pieteicās 10 pretendenti.

Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amata pretendentu atlases komisija, izvērtējot visu kandidātu pieteikumus atbilstoši komisijas nolikumā izvirzītajām prasībām, uz konkursa otro kārtu izvirzīja sešus pretendentus.

Otrai kārtai izvirzītie kandidāti uz darba interviju tiks aicināti jaunnedēļ.

Jau ziņots, ka 2020. gada 23. jūnijā stājās spēkā Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums. Administratīvo teritoriju robežu grozīšanas un sadalīšanas rezultātā notiks pašvaldību finanšu, mantas, tiesību un saistību pārdale, kā arī pašvaldību institūciju reorganizācija. Lai ievērotu Valsts pārvaldes iekārtas likumā ietvertos tiesību principus (t.sk. labas pārvaldības principu), Bauskas novada deputāti 2021.gada 15.jūlijā domes sēdē lēma rīkot atklātu konkursu uz Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amatu un apstiprināja nolikumu.

Konkursa nolikums Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora amata pretendentu atlasei: https://www.bauska.lv/allfiles/files/Vakances/Nolikums_izpilddirektors.pdf

 

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas