Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Konkursa finālā noskaidroti Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa “Zemgalei ir talants” laureāti


Konkursa finālā noskaidroti Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa “Zemgalei ir talants” laureāti2022.05.09 Komentāri (0) Konkursa finālā noskaidroti Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa “Zemgalei ir talants” laureāti

Sestdien, 7. maijā, Īslīces kultūras namā norisinājās biedrības “Laiks Jauniešiem” organizētais Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa “Zemgalei ir talants” noslēguma pasākums, kurā no finālā iekļuvušiem 20 dalībniekiem tika noskaidroti vairāki laureāti un pasniegtas simpātijas balvas.

Dalībnieki tika sadalīti divās vecuma kategorijās: bērni līdz 12 gadiem un jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Katrā no vecuma grupām tika pasniegtas naudas balvas – 3. vieta (100 EUR), 2. vieta (200 EUR), 1. vieta (300 EUR). Tāpat tika pasniegtas žūrijas, skatītāju, EHR radio un biedrības “Laiks Jauniešiem” simpātijas balvas.

Kopā konkursā “Zemgalei ir talants” pieteicās 79 interesenti (t.sk. grupas) no dažadiem Zemgales novadiem, lielāko interesi par dalību konkursā izrādīja Jelgavas, Dobeles un Bauskas novada bērni un jaunieši. Konkursa finālā iekļuvušie bērni un jaunieši sniedza priekšnesumus dažādas radošās jomās – mūzikas instrumenti, vokāls un dejas māksla.

“Zemgalei ir talants” konkursa finālā bērnus un jauniešus vērtēja atbilstoša žūrija finālistu sastāvam – mūziķis (IGO - Rodrigo Fomins), pedagoģe un Bauskas novada deputāte (Inita Nagņibeda), horeogrāfe (Agnese Bordjukova), vokālā pedagoģe (Žanna Berezina), producents un mūziķis (Armands Rutkovskis) un Folkloras kopas “Tarkšķi” vadītāja (Kristīne Karele).

Laureāti konkursā vecuma kategorijā līdz 12 gadiem – 3.vietā: Deju grupa „LĒRA”, 2. vietā: Bruno Manuels Vēvers un 1. vietā: Duets „Rēzija Anna un Eduards”.

Vecuma kategorijā no 13 līdz 25 gadiem – 3. vietā: Deju grupa „LĒRA”, 2. vietā: Duets „Rīgas ielas romāns”, 1. vietā Renārs Beķeris. 

Pasniegtās simpātjas balvas: Skatītāju simpātijas balvu ieguva Bērnu vokālā ansambļa „SUSURIŅI” meiteņu kvartets, EHR radio simpātijas balva tika pasniegta duetam „Rīgas ielas romāns”, biedrības „Laiks Jauniešiem” aktīvisti savu simpātijas balvu pasniedza Maijai Laurai Ceplei, toties žūrija nolēma pasniegt divas balvas - savu simpātijas balvu pasniedza Kristiānai Lasmanei, bet papildus balvu Elvitai Beikulei.

Biedrība „Laiks Jauniešiem” vēlas pateikties visiem pasākuma atbalstītājiem, dalībniekiem un to vecākiem, kā arī visai jauniešu organizatoriskai komandai, kas kopīgiem spēkiem sarīkoja pirmo Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursu „Zemgalei ir talants”. Plānojam, ka šis talantu konkurss tiks iedibināts kā ikgadējs un  nākamgad tiksimies jau otrajā talantu konkursā!

 

Biedrības “Laiks Jauniešiem” Valdes priekšsēdētājs

Gints Jankovskis


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas