Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Koncerts BAUSKAS PILĪ


Koncerts BAUSKAS PILĪ2016.08.12 Komentāri (0) Koncerts BAUSKAS PILĪ

Tuvojoties Rīgas vēsturiskās mūzikas un dejas festivālam, Bauskas pils muzejā 12.augustā pulksten 18:00 notiks atklātais ģenerālmēģinājums, kurā uzstāsies senās mūzikas ansamblis "Prisma", kurš 2015.gadā izcīnīja pirmo vietu Starptautiskajā Heinriha Ignaca Franca fon Bībera konkursā Austrijā. Ansambli izveidojis izcilais mandolīnists un lautists Alons Sariels, kurš kā solists un dažādu ansambļu dalībnieks uzstājies un sniedzis meistarklases Eiropā, Amerikā, Tuvajos un Tālajos Austrumos. "Prisma" sastāvā spēlē arī blokflautas virtuoze Elizabete Šampolione, violas da gambas meistars Dāvids Budais un vijolniece Franciska Anna Hajdu.

Senās mūzikas ansamblis "Prisma" ikvienu aizvedīs daudzveidīgā muzikālā ceļojumā uz 17.gadsimtu, klausītājiem pirmo reizi atskaņojot koncertprogrammu "Chromae - baroka krāsas" un izpildot tādu komponistu darbus kā Ādams Jarzebskis "Sonata enharmonica", Džovanni Valentini "Concerto chromatico", Antonio Bertali, Frančesko Turini, Samuela Šeidta un Pandolfi Mealli skaņdarbus. Kā uzsver paši mākslinieki, muzikālo priekšnesumu viņi pasniedz kā stāstu, reizēm viens otru papildinot un atbalstot, reizēm repertuārā ienesot kādu ekspresivitātes dzirksti.   

Ansambļa viesošanos Latvijā atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Creative Europe un eeemerging Emerging European Ensembles. 

Ieeja pasākumā bez maksas.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas