Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Koncerts “Ak, mēs abi divi” ieskandinās Skolēnu dziesmu un deju svētkus


Koncerts “Ak, mēs abi divi” ieskandinās Skolēnu dziesmu un deju svētkus2020.02.28 Komentāri (0) Koncerts “Ak, mēs abi divi” ieskandinās Skolēnu dziesmu un deju svētkus

Bauskas Kultūras centrā 28. februārī plkst. 18.00 koncertā “Ak, mēs abi divi” deju kolektīvi no Latvijas, par godu jauniešu deju kolektīvu kopīgai draudzībai un sadancošanai, ieskandinās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus.

Sadanča “Ak, mēs abi divi” galvenais mērķis ir gūt pieredzi, sadarboties un apliecināt, ka gadu no gada  senās latviešu dejošanas tradīcijas tiek turpinātas un godā turētas.

Šogad koncertā uzstāsies Angļu ģimnāzijas Tautas deju ansamblis “Līgo”, Rīgas 69. vidusskolas deju kolektīvs “Imanta”, Rīgas Valsts tehnikuma deju kolektīvs ”Pavediens”, Rīgas 41. vidusskolas Tautas deju kolektīvs ”Kārums”,  Siguldas Pilsētas vidusskolas Tautas deju kolektīvs “Vizbulīte”, Dobeles Valsts ģimnāzijas deju kolektīvs “Vērdiņš” un Tautas deju kolektīvs “Solis”, Pilsrundāles vidusskolas deju kolektīvs “Madaras”, Bauskas Kultūras centra Tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, Bauskas Pilsētas pamatskolas deju kolektīvs “Ganiņi”, Bauskas Valsts ģimnāzijas Tautas deju kolektīvs “Odziņa”.

“Bauskas Kultūras centra Tautas deju ansambļa “Jandāls” studija uz sadraudzības koncertu draugu kolektīvus aicina jau ceturto reizi,” stāsta Tamāra Ļisovcova, TDA “Jandāls” studijas vadītāja un koncerta organizētāja. “Šogad koncerts būs veltīts XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas norisināsies no 6. līdz 12. jūlijam Rīgā. Plānots, ka tajos piedalīsies vairāk nekā 35 000 dalībnieku no Latvijas un ārvalstīm, tādējādi var apgalvot, ka mēs visi kopā godā turam Dziesmu un deju svētku tradīciju, simbolismu un unikalitāti Latvijā,” ar gandarījumu piebilst Tamāra Ļisovcova.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Lelde Feldmane-Zajarska
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas