Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Komitejā atbalsta sporta un kultūras aktivitātes


Komitejā atbalsta sporta un kultūras aktivitātes2016.05.11 Komentāri (0) Komitejā atbalsta sporta un kultūras aktivitātes

Apvienotajā Izglītības, kultūras un sporta lietu un Sociālo un veselības lietu komitejā deputāti atbalstīja lēmuma projektu par finansējuma piešķiršanu biedrībai „Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība „Bauska”” projekta „Veselība un sports” realizācijai. Biedrība projekta īstenošanai lūgusi 700 eiro lielu atbalstu, lai noorganizētu starptautiskas sacensības jūnijā un, lai arī šogad būtu iespēja biedrības dalībniekiem sarīkot ikgadējo pasākumu „Gada sportists”.

Tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē deputāti virzīja lēmuma projektu par finansiālu atbalstu vidējās paaudzes deju kolektīvam „Mēmele”, kas šogad 130 deju kolektīvu konkurencē izcīnīja tiesības piedalīties starptautiskajā festivālā „XII International Folk Fest 2016”, kas notiek Itālijā Sardīnijas salā no 29.jūlija līdz 8.augustam. Deju kolektīvam paredzēts piešķirt 550 eiro lielu finansējumu no Bauskas Kultūras centra 2016.gada budžeta līdzekļiem. Festivāla ceļa izdevumus un dalības maksu katrs dalībnieks sedz no saviem līdzekļiem.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par valsts budžeta dotāciju sadali mācību līdzekļu un mācību literatūras iegādei Bauskas novada pašvaldības pamata un vispārējās vidējās izglītības iestādēm un pirmsskolas izglītības iestādēm 57 660 eiro.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par pašvaldības finansējuma 660 eiro apmērā piešķiršanu ūdens motosportistam Viesturam Lācim dalībai Eiropas čempionātā ūdens motosportā šā gada 4. un 5. jūnijā Vācijā.

Deputāti atbalstīja un tālākai izskatīšanai Finanšu komitejā virzīja arī lēmuma projektu par finansējuma piešķiršanu Bauskas novada ūdens motosporta kluba „Mēmeles sports” vienpadsmit jaunajiem sportistiem dalībai Latvijas atklātajā čempionātā. Kopumā plānots piešķirt 1385 eiro – samaksai par licencēm un dzīvības apdrošināšanas polišu iegādei.

Komitejā tika izskatīts arī Latvijas ūdens motosporta federācijas valdes priekšsēdētāja A.Slaktera iesniegums ar lūgumu piešķirt finansējumu. Deputāti lēma, ka iesniegums virzāms izskatīšanai Sporta lietu sabiedriskajā padomē.

Andra Matuļenko,

Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas