Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Koknesē notiks ikgadējā Zemgales tūrisma konference


Koknesē notiks ikgadējā Zemgales tūrisma konference2019.11.26 Komentāri (0) Koknesē notiks ikgadējā Zemgales tūrisma konference

Zemgales Tūrisma asociācija (ZTA) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) aicina piedalīties ikgadējā Zemgales tūrisma konferencē “Tūrisma iespējas un attīstības tendences Zemgalē”, kas norisināsies ceturtdien, 12.decembrī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kokneses tūrisma informācijas centrā.

Konferences pirmajā daļā informāciju un vērtīgus padomus sniegs nozares profesionāļi, iepazīstinot ar jaunākajām tendencēm un norisēm tūrisma jomā. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sniegs ieskatu realizētajās un plānotajās tūrisma mārketinga aktivitātēs, bet Zemgales Tūrisma asociācija ieskicēs tūrisma attīstības tendences aizvadītajā tūrisma sezonā Zemgales reģionā. Aktuālāko informāciju par tūrisma projektiem konferences dalībnieki uzzinās no Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) speciālistiem, bet par jaunākajām tendencēm tūrisma produktu veidošanā un komunikācijā vēstīs AS Estravel Latvia filiāles Latvijā, ienākošā tūrisma projektu vadītāja Madara Brūvere.

Tradicionāli, konferences otrā daļa būs veltīta labās prakses piemēriem – šeit dzirdēsim stāstus gan par nevalstisko organizāciju un pašvaldības plaši atpazīstamiem, nacionālas nozīmes projektiem – to izaicinājumiem nākotnē, gan ieklausīsimies “jaunajos” uzņēmējos, kuru pieredzes un veiksmes stāsti par neilgā laika posmā paveikto, sniegs iedvesmu un jaunas atziņas konferences dalībniekiem.

Pirms konferences sākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīt Kokneses tūrisma informācijas centra piedāvājumus un sniegtos pakalpojumus, viesoties modes uzņēmumā “Dunense”, bet konferences noslēgumā visi dosimies uz tūristu iecienīto biedrības “Baltaine” Radošo māju Koknesē, kur ikviens apmeklētājs ir gaidīts viesis, lai darbotos radošās darbnīcās, izzinātu latvisko dzīvesziņu un baudītu latviešu kulināro mantojumu!

Sadarbība dažādos līmeņos ir nozīmīga visas nozares kopējai attīstībai, tāpēc konference ir vieta, kur satikties, dalīties viedokļos, pieredzē un veidot jaunas sadarbības formas.

Konferenci apmeklēt aicināts ikviens tūrisma nozares pārstāvis, piesakoties līdz 2019. gada 9. decembrim (šeit) vai pa tālruni: 29396589. Dalība konferencē ir bezmaksas.

Zemgales tūrisma konferenci “Tūrisma iespējas un attīstības tendences Zemgalē” organizē LIAA, sadarbībā ar ZTA, Kokneses novada domi un Kokneses tūrisma informācijas centru.

 

Informāciju sagatavoja Zemgales Tūrisma asociācija (ZTA).

ZTA ir viena no jaunākajām reģionālajām tūrisma asociācijām Latvijā, dibināta ar mērķi veicināt tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi un tūrisma nozares attīstību Zemgalē. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas