Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Karjeras un profesionālās izaugsmes seminārs uzņēmējiem un vidusskolēniem


Karjeras un profesionālās izaugsmes seminārs uzņēmējiem un vidusskolēniem2018.12.21 Komentāri (0) Karjeras un profesionālās izaugsmes seminārs uzņēmējiem un vidusskolēniem

Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Bauskas novada pašvaldību organizē karjeras un profesionālās izaugsmes semināru uzņēmējiem un vidusskolēniem “Veiksmīga personīgā zīmolvedība – konkurētspēja karjerā un uzņēmējdarbībā”.

 

Seminārs notiks 21.novembrī (trešdien) plkst.13.00 Bauskas novada domes 2.stāva zālē, iepriekš piesakoties pa tālruni 63960578.

 

 

 

 

Semināru vadīs Inga Daliba, kura ir personīgās zīmolvedības konsultante, rekrutiere, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma "DarbaGuru" vadītāja, grāmatas “Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas kandidātu uzrunāšanai” autore.

 

Inga par spēcīga personīgā zīmola nozīmi mūsdienās: "Spēcīgs personīgais zīmols mūsdienās ir nepieciešams katram, kurš nopietni domā par karjeras vai uzņēmējdarbības attīstīšanu. Tas svarīgs katram, kurš vēlas kontrolēt un ietekmēt savu dzīvi, statusu un labklājību. Personīgā zīmolvedība ir mērķtiecīga sava tēla veidošana. Līdzīgi tam, kā uzņēmumi izstrādā un popularizē savu tēlu, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk sadarbības partneru un klientu. Es ticu, ka, mērķtiecīgi, neatlaidīgi un pārdomāti darbojoties, var sasniegt savas iecerētās profesionālās virsotnes. Mans mērķis ir palīdzēt uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt vairāk. Vienalga, vai tā būtu karjera, vai bizness."

 

Seminārā tiks runāts par personīgā zīmola izveides pamatelementiem, vajadzīgo biznesa kontaktu loka veidošanu, profesionālā sociālā tīkla LinkedIn izmantošanu pašprezentācijai, ieteikumi sekmīgai tīklošanai u.c.

 

Seminārs tiek organizēts kā viena no Interreg V-A Latvijas Lietuvas Pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros īstenotā projekta “Biznesa bibliotēku potenciāla attīstība uzņēmējdarbības veicināšanai pašvaldībās” (BUSINESS BAG), Nr.LLI-155 aktivitātēm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas