Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jūlijā sāksies aizraujošs pasākumu cikls “Nākamā pietura Zemgale”


Jūlijā sāksies aizraujošs pasākumu cikls “Nākamā pietura Zemgale”2021.07.27 Komentāri (0) Jūlijā sāksies aizraujošs pasākumu cikls “Nākamā pietura Zemgale”

Zemgales iedzīvotāji un reģiona viesi aicināti piedalīties tūrisma akcijā jeb piesātinātā pasākumu ciklā „Nākamā pietura Zemgale”, kura bagātīgajā piedāvājumā ikviens atradīs ko aizraujošu. Katru nedēļas nogali no jūlija līdz pat septembrim Zemgales amatnieki, mājražotāji, saimniecības, ražotnes, pilis, muižas un citi tūrisma pakalpojuma sniedzēji saviem apmeklētājiem būs sarūpējuši īpašu programmu.

Pasākumu ciklā „Nākamā pietura Zemgale” aicināti piedalīties kā individuāli ceļotāji, tā arī ģimenes ar bērniem - ikviens varēs apgūt ko jaunu, smelties jaunas idejas, garšas, piedzīvojumus un pieredzes. Interesenti aicināti nelaist garām iespēju paviesoties arī pie tādiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kuri ikdienā nav pieejami individuāliem ceļotājiem, jo nedēļas nogalēs apmeklētājiem durvis vērs dažnedažādi pakalpojumu sniedzēji un apskatīšanas vērti objekti, ļaujot ne tikai vietas iepazīt, bet arī darboties praktiski. Šī ir lieliska izdevība iepazīt Zemgales tradīcijas, amatu prasmes, arī saimniekus, turklāt aizraujoši pavadīt laiku un jēgpilni atpūsties Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Aizkraukles un Jēkabpils apkārtnē.

Jau jūnija izskaņā būs iespēja iepazīties ar akcijas „Nākamā pietura Zemgale” piedāvājumu, izplānot nedēļas nogales programmu un rezervēt apmeklējumus sev interesējošās vietās. Viesošanās laikā apmeklētāji aicināti ievērot epidemioloģiskās drošības prasības un atbildīgo personu norādījumus. Ieplāno savu nākamo pieturu Zemgalē!

 

Bauskas puses piedāvājums pdf formātā: ŠEIT. 

Visu notikumu plakāti: ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nepieciešama obligāta pieteikšanās katram objektam!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas