Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jubilejas sporta svētki cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem


Jubilejas sporta svētki cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem2014.07.07 Komentāri (0) Jubilejas sporta svētki cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

Jūlija pirmajā sestdienā, Bauskas novada pašvaldības sporta bāzē uz desmitās jubilejas sporta svētkiem pulcējās vairāk kā simts cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem. Bija ieradušies arī viesi no Rundāles, Vecumnieku, Dobeles, Siguldas un Tukuma pašvaldībām. 

Šajā gadā sporta svētki cilvēkiem ar invaliditāti tika rīkoti sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komiteju. Reģistrējoties katrs svētku dalībnieks tika pie savas sirsniņas, ko sarūpēja Sarkanā Krusta darbiniece Olga Vilciņa. 

Svētku atklāšana iesākās ar dalībnieku gājienu. Pasākuma dalībniekus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, savā uzrunā uzsverot katra klātesošā uzdrīkstēšanos un dzīves prieku, neraugoties uz veselības problēmām. Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības „Bauska” valdes priekšsēdētājs Ilgonis Rencis saņēma apsveikumus no Tukuma un Siguldas kolēģiem. Svētku dalībniekus priecēja neliels koncerts, kuru sniedza deju grupa „Jasmīna” un talantīgais Bauskas jaunais dziedātājs Armands Rutkovskis. 

Visas dienas garumā sportot gribētājiem bija iespēja iesaistīties pielāgotās fiziskajās aktivitātēs. Uz starta stājās arī dalībnieku ģimenes locekļi, no kuriem pašam mazākajam „aktīvistam” bija vien pusotrs gadiņš.

Vasaras sporta svētku programma noslēdzās ar apbalvošanas ceremoniju un kopīgām pusdienām, ko sarūpēja Anitas Adamaites vadītais uzņēmums.

Galerija no pasākuma ŠEIT . 

Inga Ūbele,
Bauskas novada sporta centra "Mēmele" galvenā speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas