Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jubilāra mūžs raibiem notikumiem bagāts


Jubilāra mūžs raibiem notikumiem bagāts2016.01.28 Komentāri (0) Jubilāra mūžs raibiem notikumiem bagāts

Sveikt dižo mūsu novada jubilāru Oļģertu Golovčiku deviņdesmitajā dzimšanas dienā Bauskas novada domes priekšsēdētājs devās otrdienas pēcpusdienā.

Jubilārs vēl sprauns un runātnīgs bija ļoti priecīgs par pašvaldības iniciatīvu sveikt novada iedzīvotājus, kas sasnieguši deviņdesmit gadu jubilejas slieksni.

Jubilārs savā skaistajā dzimšanas dienā no pašvaldības saņēma ziedus, apsveikuma kartiņu un naudas balvu.

Oļģerta Golovčika kuplajā dzimtas ligzdā ir četras paaudzes, jo nu jau piedzimuši arī mazmazbērni.

O.Golovčika mūžs bijis skaudrs un raibiem notikumiem piepildīts. Dzimis Virbu pagastā Stacijas būdiņā, Talsu pusē. Tad vairāki gadi par dalību pretošanās kustībā aizvadīti Vācijā, kur O.Golovčiks strādājis piena pieņemšanas punktā. Sirmais kungs vēl tagad atceras piena kannu numurus un cilvēku uzvārdus, kam tas piederējis.

Atgriežoties Latvijā, O.Golovčiks strādājis Zaļeniekos un Saulaines lauksaimniecības tehnikumā par ekonomikas skolotāju. Vēlākos darba gadus strādāja vadošā amatā Ceraukstē un pēc tam Bauskas maizes kombinātā.

Tagad kungs bauda savu bērnu un mazbērnu mīlestību un visiem ir mīļais opītis, kam 34 kopdzīves gadus gan grūtos, gan prieka brīžos blakus bijusi dzīvesbiedre Blāzma.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas