Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jonišķos parakstīts Latvijas – Lietuvas vērienīgākās apceļošanas akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” līgums


Jonišķos parakstīts Latvijas – Lietuvas vērienīgākās apceļošanas akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” līgums Komentāri (0) Jonišķos parakstīts Latvijas – Lietuvas vērienīgākās apceļošanas akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” līgums

9.martā Jonišķos tikās Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu pašvaldības vadītāji, lai parakstītu Latvijas – Lietuvas apceļošanas akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” līgumu. 

Akcija šogad noritēs jau sesto gadu no 1.maija līdz 30.augustam. Tās ietvaros būs jāveic uzdevumi un jāapmeklē 16 akcijas objekti Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu teritorijās.

Šogad akcijas norisē paredzēti vairāki jaunumi:

  1. Tiks izdota akcijas brošūra latviešu un lietuviešu valodā, kurā būs atrodami visi 16 objekti un veicamie uzdevumi.
  2. Izpildot akcijas uzdevumus, Tūrisma informācijas centri (Bauskā, Vecumniekos, Biržos, Pasvalē, Pakrojā un Jonišķos) akcijas kartē iespiedīs zīmogu, kā arī izsniegs suvenīru – pastkarti no vietas, kurā būs izpildīti visi uzdevumi.
  3. Lai veicinātu lielāku interesi par akciju visā tās laikā, katru mēnesi starp tiem, kuri iesnieguši pilnībā aizpildītu akcijas karti, tiks izlozētas dāvanu kartes no apkārtnes kafejnīcām un restorāniem. Piemēram, jūnijā starp tiem, kuri iesnieguši aizpildītu akcijas karti, tiks izlozētas divas dāvanu kartes (viena no Lietuvas  un otra no Latvijas ēdinātāja) un līdzīgi jūlijā, augustā un septembrī.

Akcijas noslēgumā septembrī balvās starp visiem pretendentiem, kuri būs iesnieguši aizpildītas akcijas kartes, tiks izlozēti un pasniegti  4 elektriskie skrejriteņi un 4 velosipēdi.

Pasākuma oficiālā atklāšana notiks aprīļa beigās Biržos, bet noslēgums un balvu pasniegšana 10.septembrī Bauskā. Sīkāka informācija par akciju un tūrisma iespējām šajā teritorijā atrodama Facebook lapā @Kaiminizemgale.

  

Inese Turkupole-Zilpure
Projekta vadītāja

Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija”
Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta
Tūrisma informācijas centra vadītāja

T. 27746484, www.visit.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas