Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jelgavas, Dobeles un Bauskas lauku partnerības aicina uzņēmējus: „Dodies pieredzes braucienā un iedvesmojies Jelgavas novadā!"


Jelgavas, Dobeles un Bauskas lauku partnerības aicina uzņēmējus: „Dodies pieredzes braucienā un iedvesmojies Jelgavas novadā!2019.09.16 Komentāri (0) Jelgavas, Dobeles un Bauskas lauku partnerības aicina uzņēmējus: „Dodies pieredzes braucienā un iedvesmojies Jelgavas novadā!"

Pieredzes braucienos satiksiet ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kas aktīvi iesaistās arī lauku tūrismā. Dzirdēsiet pieredzes stāstus, gūsiet jaunas idejas un degustēsiet vietējo ražotāju produktus.

Ciemojoties pie uzņēmējiem, Jūs varēsiet  apmainīties ar kontaktinformāciju, lai sekmētu savstarpēju sadarbību un jaunu piedāvājumu attīstību nākotnē.

Pieteikšanās braucieniem šeit: http://ejuz.lv/anketapieredzesbrauciens

Pieredzes braucienu programma šeit:http://ejuz.lv/braucienaprogramma

Pieredzes braucieni notiek Leader sadarbības projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana”, Nr.17-00-A019.332-000003 un Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Starpteritoriālā sadarbība" ietvaros.

Videga Strautniece
Lauku partnerība "Lielupe"
Tālr.25502151

www.partneribalielupe.lv
 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas