Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jāzepa Pīgožņa balvas “Par labāko Latvijas ainavu glezniecībā” konkursa darbu izstāde


Jāzepa  Pīgožņa balvas “Par labāko Latvijas ainavu glezniecībā” konkursa darbu izstāde2019.10.29 Komentāri (0) Jāzepa Pīgožņa balvas “Par labāko Latvijas ainavu glezniecībā” konkursa darbu izstāde

2015.gadā Jāzepa Pīgožņa balvas pasniegšanu Latvijas ainavu glezniecībā iedibināja Preiļu novada dome un Rīgas dome sadarbībā ar Preiļu Vēstures un lietišķās mākslas muzeju, Latvijas Mākslas akadēmiju un Latvijas Zinātņu akadēmiju, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Sv. Pētera baznīcas pārvaldi, Jāņa Anmaņa Jauno talantu atbalsta fondu, un arī idejas autoriem – kinorežisoru un gleznotāju Jāni Streiču, un māksliniekiem Jāni Anmani un Jāni Strupuli.                                            

Bauskas muzejā jau ceturto reizi būs apskatāmi trīsdesmit vienakonkursanta darbi: gan augstāko mācību iestāžu profesoru, pasniedzēju un studentu, gan vecmeistaru un iesācēju darbi.Apmeklētāji varēs skatītarī 2015. gada balvu saņēmēju -Roberta Muža un Osvalda Zvejsalnieka, 2016. gada – Vēsmas Ušpeles, 2017.gada – Agras Ritiņas un Nukzara Paksadzes, kā arī2018.gada balvu saņēmēju – Ilzes Mucenieces – Adamaites un Induļa Landaus darbus.

Jāzepa  Pīgožņa balvas “Par labāko Latvijas ainavu glezniecībā” konkursa darbu izstāde Bauskas muzejā apskatāma no 07.11.2019.– 07.01.2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas muzeja vecākā speciāliste,
Līga Grosbarde


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas