Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunsaules pamatskola paceļ Zaļo karogu


Jaunsaules pamatskola paceļ Zaļo karogu2014.10.06 Komentāri (0) Jaunsaules pamatskola paceļ Zaļo karogu

2014.gada 6.oktobrī plkst.10.00 pie Vecsaules pamatskolas struktūrvienības “Jaunsaules pamatskola” tika organizēta Zaļā karoga svinīga pacelšana. Uz svinīgo pasākumu pie skolas bija pulcējušies novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, novada Izglītības nodaļas vadītājs Ģirts Bernauts, deputāte Rudīte Čakāne, Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova, kā arī skolēni, pedagogi, skolas vadība. R. Ābelnieks savā uzrunā atcerējās laiku, kad ideja par šādu skolas darbības virzienu vēl tikai tapa un priecājās par šodien redzamo rezultātu.

Darbu pie Ekoskolas nosaukuma un Zaļā karoga iegūšanas skola sākusi jau 2010./2011.mācību gadā, katru gadu akcentējot kādu no izpētes tēmām. Šī gada tēma “Ūdens” 2014./2015.mācību gadā tiks iepazīta caur daudzveidīgiem pasākumiem, kuros skola aktīvi iesaista visus savus skolēnus, arī pirmsskolas grupu audzēkņus. Uzteicama ir skolotājas Daces Mašēnas aizrautība un entuziasms darbojoties ar skolēniem un vadot vides izglītības darbu skolā. Kā tradicionālas aktivitātes programmas realizācijā katru gadu tiek organizēta ābeļdārza un upes krasta kopšana, sadarbība ar A/S “Latvijas valsts meži”, kā arī mācību ekskursijas. Skola strādā pie atpūtas vietas izveides jauniešiem, kur šobrīd iestādīta priedīšu jaunaudze.  Tāpat skolai piederošajā 6,2 ha lielajā teritorijā izveidots arī veloceliņš un iekārtots pludmales smilšu volejbola laukums.

Iepriecināja D.Stangvilas teiktais: “Man prieks nākt uz skolu, kur mani sagaida siltums un mājīgums”. To šajā pasākumā izjuta ikviens dalībnieks, kā arī lielisko sakopto vidi, kas vienmēr ir priecējusi gan skolas darbiniekus un audzēkņus, gan tās ciemiņus.
 

 

  

  
  

  

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas