Sestdiena, 23. Oktobris, 2021. Daina, Dainida, Dainis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatorā


Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatorā2021.08.18 Komentāri (0) Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatorā

LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina Bauskas novada jaunos uzņēmējus pieteikt savas biznesa idejas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai. Pieteikumu iesniegšana norisināsies no 1. līdz 13. septembrim.

„Pirmsinkubācija ir iespēja novērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju – noteikt mērķa klientu un sava produkta vai pakalpojuma vērtības piedāvājumu, izprast finanšu plūsmu, izstrādāt biznesa modeli, testēt un uzlabot savu piedāvājumu, nonākot līdz pirmajai pārdošanai. Programmas laikā tiek apgūti arī vizuālās identitātes pamati un uzņēmēji izstrādā zīmolu savai biznesa idejai. Mūsu kopienā ir pieredzējuši uzņēmēji, kuri paši nesen gājuši cauri biznesa idejas attīstības sākumposmam, un tie labprāt dalās savā pieredzē mentoru sesijās. Tā ir unikāla pieredzes apmaiņa, ko ir iespējams saņemt vienīgi biznesa inkubatorā,’’ atklāj LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja Agnese Oļševska.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators piedāvā pirmsinkubācijas programmas dalībniekiem bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un kopstrādes telpas. Sešu mēnešu programma piemērota biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem. Rudens uzņemšanā LIAA Jelgavas biznesa inkubators pirmsinkubācijas programmai apstiprinās 20 ideju autorus un to komandas.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators organizēs tiešsaistes attālināto INFO stundu” 23. augustā plkst. 12.00. INFO stundas” laikā varēs vairāk uzzināt par inkubatora sniegtajām atbalsta iespējām, pieteikšanās kārtību, kā arī uzdot jautājumus biznesa inkubatora darbiniekiem. Reģistrēties informatīvajam pasākumam iespējams šeit.

Attēlā tekstuāla informācija par uzņemšanu LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā. Labajā pusē redzama sieviete, kas šuj ar šujmašīnu.

Jaunie uzņēmēji no Bauskas, Rundāles, Iecavas un Vecumniekiem aicināti vairāk informācijas par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību iegūt, rakstot uz LIAA Jelgavas biznesa inkubatora e-pastu jelgava@liaa.gov.lv, kā arī LIAA tīmekļa vietnē liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori/pieteiksanas

LIAA biznesa Inkubatori ir Latvijas Republikas un Eiropas Savienības atbalsta programma, kura ir veidota, iedvesmojoties no jaunuzņēmumu biznesa kultūras un darba metodoloģijas. Apmācības ir organizētas brīvā formātā, fokusējoties uz uzņēmēju interesēm un apgūstamo zināšanu nepieciešamību. Tā ir lielākā jauno uzņēmumu kopiena un kontaktu tīkls Latvijā.

Renāte Bērante
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora
Vecākā projektu vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas