Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jauno komersantu uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 22.janvārim!


Jauno komersantu uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 22.janvārim!2018.01.22 Komentāri (0) Jauno komersantu uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 22.janvārim!

LIAA Bauskas biznesa inkubators, kura darbības reģionā ietilpst arī Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadi, līdz 22.janvārim aicina jaunos komersantus pieteikties dalībai inkubācijas programmā. Atbalsts pieejams uzņēmumiem, kuri ir reģistrēti pēdējo 3 gadu laikā.

Inkubatora programma sevī ietver bezmaksas konsultācijas, iekšējos un publiskos pasākumus, labiekārtotas telpas ikdienas darbam, savstarpēju tīklošanos, līdzfinansējumu 50% apmērā un mentoringu uzņēmuma attīstībai. Komersantiem, kuri inkubatorā ir sevi attīstījuši vismaz gadu, papildus tiek piešķirts arī 50% līdzfinansējums iekārtu iegādei.

LIAA Bauskas biznesa inkubatorā pirmajā darbības gadā atbalstu ir saņēmuši 7 uzņēmumi un 19 ideju autori, dalībniekiem noorganizēti 30 pasākumi, iesniegti pirmie grantu un pakalpojuma līdzfinansējuma pieteikumi, labiekārtotas telpas dalībnieku ikdienas biroja vajadzībām un sniegtas bezmaksas konsultācijas. Dalībnieki ir ieguvuši godalgas, attīstījuši savas idejas/uzņēmumus un sevi, kā arī ieguvuši jaunus kontaktus.   

Kā atdzīst SIA “Daba Daba” valdes priekšsēdētājs, tad: “Bez biznesa inkubatora uzņēmuma izaugsme būtu krietni lēnāka, mēs mācītos no savām kļūdām, tas būtu laikietilpīgi. Ļoti novērtējam pasākumus, kuri palīdz palūkoties uz daudzām lietām no jauna skatpunkta un dod impulsu jauniem pavērsieniem attīstībā.”

Ja arī Tu vēlies kļūt par LIAA Bauskas biznesa inkubatora dalībnieku, nāc uz sarunu un piesakies dalībai LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 22.janvārim! Bet, ja tev ir tikai biznesa ideja, tad dalībai inkubatorā vari pieteikties nepārtraukti.

Kontaktinformācija:

uldis.maniks@liaa.gov.lv

+371 62400908

Facebook.com/LIAABauska/


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas