Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jauno komersantu uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 19.martam!


Jauno komersantu uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 19.martam!2018.02.26 Komentāri (0) Jauno komersantu uzņemšana LIAA Bauskas biznesa inkubatorā līdz 19.martam!

LIAA Bauskas biznesa inkubators, kura darbības reģionā ietilpst arī Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadi, līdz 19.martam aicina jaunos komersantus pieteikties dalībai inkubācijas programmā. Atbalsts pieejams uzņēmumiem, kuri ir reģistrēti pēdējo 3 gadu laikā. Jaunie uzņēmēji tiek aicināti pieteikties tieši šobrīd, jo nākamā uzņemšana būs tikai pēc pus gada!

Esošie inkubatora dalībnieki ir jau pozitīvi novērtējuši inkubatora sniegtā atbalsta priekšrocības – seminārus un apmācības, 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām u.c. Inkubatora dalībniekiem ir pieejams arī plašs kontaktu tīkls, pieredzējušu mentoru padoms, kā ikdienā ir atvērtas kopstrādes (coworking) telpas ar tajās pieejamu biroja aprīkojumu, foto stūri (gaismas) produktu fotografēšanai un kafiju enerģijai. Inkubācijas programmā papildu 50% līdzfinansējumam pakalpojumiem, uzņēmējiem ir iespēja pretendēt arī uz grantu (50% līdzfinansējums) līdz 10 000 EUR pakalpojumu un līdz 5000 EUR aprīkojuma iegādes izmaksu segšanai.

Kā uzsver esošie inkubatora dalībnieki, tad viņi ir ieguvuši gan iedvesmu attīstīt savu biznesa ideju/uzņēmumu, gan attīstījuši sevi kā personības, kā arī ieguvuši jaunus draugus un kontaktus. Ir izveidojusies atvērta kopiena, kura motivē un atbalsta. Īpaši vērtīgi ir iekšējie pasākumi, piesaistot mūsdienīgus lektorus par aktuālām tēmām. Piemēram, februārī dalībniekiem tika organizēts 2 dienu “Pārdošanas treniņš”, 22.martā būs vienas dienas “Digitālā mārketinga” praktiskās apmācības, aprīlī vienas dienas treniņš par tēmu “Līderība”, kā arī mēneša beigās paredzētas “Etsy” un “Ebay” apmācības.

Ja arī Tu vēlies kļūt par Bauskas biznesa inkubatora kopienas dalībnieku, nāc uz sarunu un iesniedz savu pieteikumu līdz 19.martam! Bet, ja tev ir tikai biznesa ideja, tad dalībai inkubatorā vari pieteikties nepārtraukti.

Vairāk par Bauskas biznesa inkubatora ikdienu vari uzzināt: https://www.facebook.com/LIAABauska/

Kontakti: Katoļu iela 3, 2.stāvs, bauska@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas