Sestdiena, 25. Marts, 2023. Marita, Māra, Mārīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jauniešu ilgi gaidītais skeitparks Īslīces pagasta Bērzkalnu ciematā ir atklāts


Jauniešu ilgi gaidītais skeitparks Īslīces pagasta Bērzkalnu ciematā ir atklāts2014.07.16 Komentāri (0) Jauniešu ilgi gaidītais skeitparks Īslīces pagasta Bērzkalnu ciematā ir atklāts


Svinīgais pasākums notika 15.jūlija pēcpusdienā. Svarīgajā brīdī pulcējās projekta īstenotāji biedrības „Labums” pārstāvji, rampu būvētāja firmas „Mind Work Ramps” pārstāvis Jānis Kundziņš, pašvaldības vadība, jaunieši un apkārtējo māju iedzīvotāji.
Atpūtas vieta tapusi ar ES fonda lauku attīstībai (ELFLA) simtprocentīgu atbalstu EUR 21 335,71.  Pieteikums iesniegts biedrības „Bauskas rajona lauku partnerība” izsludinātajam konkursam.
Kā atzina biedrības vadītāja Anna Urtāne – līdz rezultātam bija ceļš trīs gadu garumā, jo pirmajā iesniegšanas gadā projekts atbalstu neguva. Tas tika iesniegts nākamā gadā un nu ir visiem redzams un gaidīts rezultāts.

J.Kundziņš klātesošajiem sacīja, ka būvniekiem vislielākais prieks un gandarījums ir tad, kad redzams, kā būvēto objektu izmanto jaunieši, kādu prieku viņos tas rada un cik nozīmīgs tas ir vietējā atpūtas vidē. Lielākā atbildība ir būvēt lietderīgi.

Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks atzina, ka laika atpstākļi ir īpaši piemēroti šādām aktivitātēm. Jaunatklātais skeitparks pašlaik ir modernākais Bauskas novadā. Iepriekšbūvētajam nepieciešami atjauninājumi. Domes priekšsēdētājs atzina, ka jaunajam skeitparkam izvēlētā vieta ir lieliska. Prieks arī par to, ka biedrības iepriekš īstenotais projekts rotaļu laukuma izveidē redzams kā kopts un uzturēts.
Biedrība „Labums” pateicās Ozolu ģimenei par atbalstu būvniecības vietas sagatavošanā un biedrības „Bauskas rajona lauku partnerība” vadītājai Jolantai Lauvai.

Pasākumā klātesošie varēja vērot skrituļošanas paraugdemonstrējumus un varēja paši iemēģināt jaunatklāto skeitošanas trasi.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas