Sestdiena, 25. Septembris, 2021. Rauls, Rodrigo

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jauniešiem iespēja apgūt neformālās izglītības apmācības Vecumnieku novadā


Jauniešiem iespēja apgūt neformālās izglītības apmācības Vecumnieku novadā2018.08.13 Komentāri (0) Jauniešiem iespēja apgūt neformālās izglītības apmācības Vecumnieku novadā

Biedrība "Jaunatne smaidam" šā gada 13.-15. augustā rīko neformālās izglītības apmācības jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem "ILGTspējīgs: Brīvprātīgā darba vēstnieki". Trīs dienu dienu garumā jauniešiem būs iespēja uzzināt par brīvprātīgā darba nozīmi vietējā kopienā, tā īstenošanu un koordinēšanu, brīvprātīgā darba platformas www.brivpratigie.lv iespejām. Līdztekus teorētiskām lekcijām šajās apmācībās jaunieši darbosies arī praktiskās darbnīcās.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta dzīvošana un ēdināšana. Apmācības norisināsies vienu namā "Robežnieki", Vecumniekos, Vecumnieku novadā. Nepieciešamības gadījumā dalībniekiem tiks palīdzēts ar nokļūšanu uz apmācību norises vietu.

 

 

Pieteikšanās dalībai apmācībās norisinās tiešsaistē - ej.uz/NVOF2018. 

Sīkāka informācija par apmācībām pieejama pie projekta koordinatora Renāra Manuilova - renars.manuilovs@jaunatnesmaidam.lv vai 28663569.

Apmācības finansē Sabiedrības integrācijas fonds no Valsts budžeta līdzekļiem projekta "ILGTspējīgs" ietvaros.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas