Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunieši sniedz palīdzību Covid-19 krīzes skartajiem visā Latvijas teritorijā


Jaunieši sniedz palīdzību Covid-19 krīzes skartajiem visā Latvijas teritorijā2021.01.11 Komentāri (0) Jaunieši sniedz palīdzību Covid-19 krīzes skartajiem visā Latvijas teritorijā

Biedrība „Laiks Jauniešiem” jau no pirmā Covid-19 izplatības viļņa Latvijā sniedz palīdzību grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļiem pensionāriem. Palīdzība izpaužas bez maksas pārtikas un nepārtikas paciņas veidā, kā arī nepieciešamības gadījumā cilvēkiem tiek piedāvāts dažāda veida lietotie apģērbi, apavi un sadzīves tehnikas iekārtas.

Līdz 2020. gada nogalei palīdzības sniegšanas teritorija bija ierobežota un biedrība sniedza palīdzību Bauskas, Iecavas, Ķekavas novados un Rīgas pilsētā, palīdzot vairāk nekā 5 000 cilvēkiem. Tā kā visa projekta īstenošanas laikā cilvēku saucieni pēc palīdzības palielinās un tiek lūgta palīdzība arī citos Latvijas reģionos, tika piesaistīti vairāk nekā 50 brīvprātīgie jaunieši. Komanda ir nolēmusi no 2021. gada ievada palīdzību sniegt visas Latvijas teritorijā pēc nepieciešamības.

 

Galvenie projekta iniciatori un aktīvisti ir biedrības „Laiks Jauniešiem” biedri, kuri ir vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Visus nepieciešamos projekta darbus – administratīvos, komunikācijas un praktiskos pienākumus veic jaunieši, kuri iegūst jaunas iemaņas brīvprātīgo darbā.

Jaunieši lūdz sabiedrību un uzņēmumus, kuriem ir iespēja palīdzēt iesaistīties labdarības maratonā „Roku rokā” un sniegt sev iespējamu atbalstu. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības „Laiks Jauniešiem” komunikācijas vadītāju Viktoriju Buhbinderi (+371 25 661 765) vai rakstīt uz e-pastu: info@laiksjauniesiem.lv.

Aicinām līdzcilvēkus griezties pie mums, ja Jūs esat nonākuši krīzes situācijā vai arī Jums ir zināmi cilvēki, kuriem palīdzība ir nepieciešama. Biedrība „Laiks Jauniešiem” garantē informācijas konfidencialitāti un neizpaušanu trešajām personām bez to piekrišanas.

 

Rekvizīti:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 4008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam “Roku rokā”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Gints Jankovskis,
Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs,
e-pasts: valde@laiksjauniesiem.lv
mob.tālr. +371 28 646 934


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas